Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Збільшено фінансування Програми правової освіти населення області

Деталі

dsc 0552

22 грудня 2017 року  відбулося друге пленарне засідання вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, у ході якого серед інших розглянуто питання про  внесення змін до «Програми правової освіти населення області на 2016-2020 роки», затвердженої рішенням сесії обласної ради 29 квітня 2016 року.

Зміни стосуються суттєвого збільшення фінансування пунктів Програми, що передбачають проведення виїзних семінарів в містах та районах області з питань надання безоплатної правової допомоги; здійснення видання та розповсюдження методичних матеріалів з питань надання безоплатної правової допомоги, матеріалів конференцій та  реалізації науково-практичного проекту.

 

         Напередодні, під час засідання бюджетної комісії, депутати обласної ради заслухали виступи директора Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександра Черчатого та начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега Тимченка, які обґрунтували необхідність внесення змін до програми.  Директор Регіонального центру розповів депутатам про дієвість заходів, які проводяться фахівцями Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області  у рамках програми правової освіти населення області, їх необхідність для  підвищення рівня правової освіти громади Полтавщини. Він повідомив, що Регіональним центром спільно з партнерами проведено 9 кущових семінарів на тему «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині», проводилися семінари для юрисконсультів органів влади, круглі столи тощо, організовані наукові дослідження з питань зарубіжного досвіду надання безоплатної правової допомоги, здійснено публікації матеріалів, проведено дві Всеукраїнські науково-практичні конференції на тему: «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти».dsc 0587 768x511

«Програма правової освіти населення області  стала своєрідним дороговказом для правопросвітництва в регіоні та дозволяє акумулювати ресурси органів виконавчої влади, місцевого самоврядування , фахівців системи безоплатної правової допомоги, органів юстиції  задля того, щоб   кожен житель полтавської громади був забезпечений як якісною правовою допомогою, так і відповідними правовими знаннями» - додав Олександр Черчатий.

         Підтримка депутатами обласної ради проектів Регіонального центру є ще одним із кроків до посилення правових можливостей громади Полтавщини!

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги, цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам