Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Запрошуємо учнівську молодь Полтави дізнатися про особливості професії юриста

Деталі

08.10.2019

11 жовтня 2019 року у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий 5 відбудеться Другий щорічний Фестиваль юридичних професій, приурочений до тижня правових знань, який проводиться в області у рамках відзначення Дня юриста. Захід має на меті популяризувати професію юриста, підвищити її імідж у суспільстві, розповісти про особливості різних спеціальностей юридичної професії.

Учасниками заходу стануть учні старших класів навчальних закладів міста Полтави.

Організаторами Фестивалю юридичних професій є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за активної підтримки Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Під час заходу присутні дізнаються про особливості професії юриста в сучасному світі, зокрема, професій юриста – податківця, адвоката, нотаріуса, патрульного поліцейського, прокурора, криміналіста. Про це їм розкажуть колишні студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Далі учасники зможуть ознайомитися більш детально з професіями юриста у системі безоплатної правової допомоги, державного виконавця, криміналіста та патрульного поліцейського, які будуть представлені на окремих локаціях.

Справжньою окрасою заходу стануть виступи кінологів та вибухотехніків.

Контактна особа для отримання додаткової інформації: 067 164 68 17 – Юлія.

Запрошуємо бажаючих долучитися до заходу!