Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста Полтави взяти участь у заході!

Деталі

presanons26062019

26 червня 2019 року о 10.00. за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40 (приміщення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, 2 поверх) відбудеться засідання круглого столу на тему «Конституційні механізми захисту прав людини в Україні».

У числі спікерів заходу: представники системи безоплатної правової допомоги, Головного управління Національної поліції у Полтавській області, патрульної поліції Полтавської області, прокуратури Полтавської області, Територіального управління державної судової адміністрації у Полтавській області, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області, філії Державної установи «Центр пробації» у Полтавській області, навчальних закладів м. Полтави, громадських організацій, поліцейський омбудсмен та адвокати.

Учасниками заходу стануть студенти ВУЗів юридичного спрямування м. Полтави, які на прикладі діяльності кожної державної інституції дізнаються як можна захистити права в Україні.

Контактна особа з організаційних питань - заступник начальника відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко - 067 164 68 17.

Запрошуємо наших інформаційних партнерів - представників ЗМІ взяти участь у заході та поінформувати громадськість про конституційні механізми реалізації та захисту своїх прав!