Архів новин  

Січень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Вихованці Мачухівського НВК обговорювали питання протидії домашньому насильству

Деталі

Machyhi2

27 квітня 2018 року учні Мачухівського навчально-виховного комплексу дізналися як протидіяти домашньому насильству. В рамках Меморандуму про співпрацю між виконавчим комітетом Мачухівської сільської ради та Першим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у вищезазначеному навчальному закладі відбувся правопросвітницький захід на тему «Протидія домашньому насильству».

 

Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Владислав Шамайда та інспектори патрульної поліції Полтавської області Марина Зінюха та Богдан Зябленко розповіли дітям про основні види насильства, причини виникнення конфліктних ситуацій вдома, в школі, в молодіжному середовищі, а також про способи та методи вирішення даної проблеми. Учасники заходу заслухали лекцію на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству» та переглянули відеоматеріали відповідної тематики, в яких були продемонстровані різні життєві ситуації та реакція звичайних людей на прояви насильства.Machyhi1

«Байдужість оточуючих є однією з основних причин трагічних наслідків проявів насильства», - зазначила Марина Зінюха.

Працівники патрульної поліції розповіли учням про випадки із власного досвіду надання допомоги постраждалим від насильства та про порядок звернення до правоохоронних органів.

«Життя та здоров’я людини є головною цінністю не лише держави, а й людства взагалі», - додав Богдан Зябленко.

Діти жваво брали участь в обговоренні запропонованої теми та мали можливість задати питання, що виникали під час дискусії.Machyhi3

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:м. Полтава, вул. Міщенка 2, тел.(0532) 50-27-22.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам