Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Увага! Запрошуємо юристів долучитися до команди системи БПД!

Деталі

01042019vakansia

У Кременчуцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрита вакансія головного спеціаліста у відділі правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги.

Основними завданнями відділу є: правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної вторинної правової допомоги, сприяння формуванню та розвитку на відповідній території мережі суб’єктів надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Мін’юсту.

Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня; вільне володіння українською мовою; навички роботи на комп’ютері на рівні досвідченого користувача, самостійного створення текстових документів, таблиць, презентацій, використання правових довідкових систем та мережі Інтернет; спроможність до ефективної усної та письмової комунікації; наявність аналітичного мислення та спроможність до оперативного пошуку необхідної інформації; спрямування своєї діяльності на задоволення правових потреб клієнта; готовність зрозуміти клієнта і допомогти йому; власна гідність і повага до гідності інших людей; зацікавленість у суспільно-корисній діяльності; доброчесність і толерантність, порядність, відповідальність, стресостійкість.

Якщо Ви відповідаєте вищевказаним вимогам та бажаєте долучитися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні, тоді Вам необхідно направити резюме (бажано з фото) українською мовою на відповідні електронні адреси.

Призначення на посади відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Небесної Сотні (колишні Пролетарська), 54  телефон: (05366) 3-00-38  Ел.адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам