Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Увага! Шукаємо фахівця до Козельщинського бюро правової допомоги

Деталі

11.062019vakansia

У Кременчуцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрита вакансія головного спеціаліста у відділі “Козельщинське бюро правової допомоги”.

Основними завданнями бюро правової допомоги є: правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту), забезпечення доступу до електронних сервісів Мін’юсту.

Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня; вільне володіння державною мовою; навички роботи на комп’ютері, достатні для самостійного створення текстових документів, таблиць, презентацій, використання правових довідкових систем та мережі Інтернет; спроможність до ефективної усної та письмової комунікації; наявність аналітичного мислення та спроможність до оперативного пошуку необхідної інформації; спрямування своєї діяльності на задоволення правових потреб клієнта; готовність зрозуміти клієнта і допомогти йому; власна гідність і повага до гідності інших людей; зацікавленість у суспільно-корисній діяльності; доброчесність і толерантність, порядність, відповідальність, стресостійкість.

Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організацій/ініціативних груп, які надають допомогу вразливим суспільним групам, та/або в системі надання безоплатної правової допомоги є перевагою.

Якщо Ви відповідаєте вищевказаним вимогам та бажаєте долучитися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні, тоді Вам необхідно направити резюме (бажано з фото) українською мовою на відповідні електронні адреси.

Призначення на посади відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Небесної Сотні (колишня Пролетарська), 54  телефон: (05366) 3-00-38  Ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Козельщинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: Полтавська обл., Козельщинський р-н, смт Козельщина, вул. Остроградського, буд. 75/15 телефон: (05342) 3-14-40. Ел.адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .