Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Робота дистанційних пунктів з доступу до БПД в 2017 році

Деталі

dustanpunkt 04.01.17 zinkiv

04 січня 2017 року головним спеціалістом відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Катериною Суконькою проведено робочу зустріч з директором Зіньківської районної центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка Наталією Тоцькою, під час якої обговорено графік роботи дистанційного пункту з надання безоплатної правової допомоги на 2017 рік на базі бібліотеки.

Також сторони розглянули перспективи та можливість розширення кількості дистанційних пунктів з доступу до БПД в режимі скайп-зв`язку на базі районної бібліотеки з сільськими бібліотеками району.

Цього ж дня заступник начальника відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Сергій Корнійко взяв участь у роботі дистанційного пункту з надання безоплатної правової допомоги на базі Зіньківського районного центру зайнятості.

 Громадянам, які звернулися до пункту, було роз’яснено  положення Цивільного законодавства а саме: порядок, строки виконання зобов’язань та правові наслідки встановлені договором  або законом, які настають в разі порушення такого зобов’язання.

По завершенню роботи дистанційного пункту Сергій Корнійко зустрівся з фахівцем центру зайнятості Інною Цюпак та узгодив графік роботи дистанційного пункту з надання БПД на базі центру зайнятості на 2017 рік.

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до відділу «Зіньківське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська (Леніна), 64, тел.: 3-34-74, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам