Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Робочі будні Хорольського бюро правової допомоги

Деталі

18112016konsjust

18 листопада 2016 року відбулося спільне консультування громадян за участю працівників Хорольського бюро з головним спеціалістом відділу з питань нотаріату ГТУЮ у Полтавській області Павловою І.І., заступником начальника головного управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації ГТУЮ у Полтавській області Григор’євої Л.М. та державним нотаріусом Хорольської  державної нотаріальної контори Рештою С.М.

Метою таких заходів є надання безоплатних юридичних консультацій усім без винятку жителям громади в повному обсязі по всім правовим питанням.

Цього ж дня головний спеціаліст бюро Наталія Тарасенко провела вуличне інформування громадян в  місті Хорол. Учасникам вуличного інформування було надано інформацію не лише про поняття правової допомоги, формах її реалізації, категорії осіб, які мають право на таку допомогу, а й  наголошено  на можливості громадян не лише на отриманні юридичних консультацій, а й доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України. 18112016tarasenko

Проведення вуличних інформувань є однією з інноваційних, прогресивних напрямків роботи в умовах великого міста та дає можливість встановлення інформаційного та особистісного контакту з значною кількістю людей. 

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам