Архів новин  

Лютий 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

   

Продовжуємо комунікувати із слідчими

Деталі

20181119 093005

19 листопада 2018 року начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Людмила Армеєва прийняла участь у спільному навчанні, яке проводилося для слідчих відділення поліції №1 Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області.

Під час зустрічі Людмила Армеєва зазначила, що «Регіональний центр відповідно до покладених на нього завдань забезпечує участь захисника під час здійснення досудового розслідування та судового провадження у випадках, коли захисник відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії, у випадках затримання особи, застосування до неї запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, а також у випадках надання безоплатної вторинної правової допомоги особі за ухвалою суду у кримінальних провадженнях щодо продовження, зміни припинення застосування примусових заходів медичного характеру, у процедурах, пов’язаних з видачею особи (екстрадицією), або у разі вирішення судом питань під час виконання вироків відповідно до ст. 537 КПК України; забезпечує захист, складання документів процесуального характеру та здійснення представництва інтересів особи, засудженої до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі, за зверненням такої особи, або за ухвалою суду в судах, інших органах державної влади, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; видає доручення адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам відповідного права, визначеним у пунктах 3-7 частини першої та частиною другою статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Також фахівчиня Регіонального центру звернула увагу присутніх слідчих на чіткому дотриманні вимог Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року № 1363 (зі змінами).

Під час проведення навчання дискутували щодо проблемних питань при здійсненні захисту підозрюваних у скоєнні злочинів, у тому числі при проведенні заміни адвоката, прийнятті відмови від нього, залученні для проведення окремої процесуальної дії, а також співпраці з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу таким особам.

«Такі зустрічі є досить ефективними для обох сторін, адже сприяють налагодженню співпраці та уникненню порушень прав підозрюваних на захист», - зазначив очільник слідчого підрозділу Олег Кропивка.

Нагадуємо, що отримати фахову правову допомогу громадяни можуть звернувшись до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, який знаходиться за адресою м. Полтава, вул. Європейська 37/40, тел. 56-26-66.

Додатково повідомляємо, що цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.  

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам