Архів новин  

Травень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

   

Про заповнення вакантних посад у відділі Полтавське бюро правової допомоги

Деталі

Uvaga 11

У Полтавському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрита вакансія головного спеціаліста у відділі Полтавське бюро правової допомоги.

Основними завданнями відділу є: правопросвітництво у територіальних громадах;надання безоплатної первинної правової допомоги;забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги;надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту);забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Кваліфікаційні вимоги: вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільне володіння українською мовою, бажання працювати в команді, навички роботи з комп'ютером на рівні досвідченого користувача, самостійного створення текстових документів, таблиць, презентацій, використання правових довідкових систем та мережі Інтернет, спроможність до ефективної усної та письмової комунікації, має аналітичне мислення, спроможність до оперативного пошуку необхідної інформації, спрямовує свою діяльність на задоволення правових потреб клієнта; готова зрозуміти клієнта i допомоги йому; має власну гідність і повагу до гідності інших людей; зацікавлена в суспiльно-кориснiй діяльності; є доброчесною і толерантною, порядною, відповідальною, стресостійкою.

Якщо ви відповідаєте вищевказаним вимогам та бажаєте долучитися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні, тоді вам необхідно направити резюме (бажано з фото) українською мовою на відповідні електронні адреси.

Призначення на посади відбуватиметься відповідно до законодавства про працю України.

Полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40 телефон: (0532) 56-02-88 Ел.адреса: [email protected]pl.ua

   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам