Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Про те, що входить до складу спадщини дізналися жителі Машівки

Деталі

25.09.2017 vuiznuy mash

25 вересня 2017 року в приміщенні Машівського бюро правової допомоги відбулося спільне консультування громадян головним спеціалістом бюро Вікторією Черкасовою та приватним нотаріусом Валерією Урозовською-Будігай.

Під час консультування до бюро зверталися громадяни із питанням, що стосувалися порядку прийняття спадщини, відмови від спадщини та порядку укладення договору дарування. Усі громадяни отримали правові консультації та роз’яснення.

Одним з актуальних питань, яке цікавило громадян, було питання , що не входить до складу спадщини.

Громадянам роз’яснили, що відповідно до статті 1219 Цивільного кодексу України, не входять до складу спадщини права та обов'язки, що нерозривно пов'язані з особою спадкодавця, зокрема:

1) особисті немайнові права;

2) право на участь у товариствах та право членства в об'єднаннях громадян, якщо інше не встановлено законом або їх установчими документами;

3) право на відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я;

4) права на аліменти, пенсію, допомогу або інші виплати, встановлені законом;

5) права та обов'язки особи як кредитора або боржника.

Додатково інформуємо, що кожен хто потребує правової допомоги має можливість скористатися нашими послугами, а також отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України безпосередньо на прийомі у Машівському бюро правової допомоги за адресою: сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел. (05364) 9-14-11, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).