Архів новин  

Вересень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   

Про систему безоплатної правової допомоги - суддям місцевих судів Полтавщини

Деталі

DSCN4514

31 травня 2019 року в Полтавському апеляційному суді відбувся кущовий методичний семінар для суддів місцевих судів. Серед запрошених представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області. Захід мав на меті поінформувати представників Феміди про особливості роботи системи безоплатної правової допомоги. Його учасниками стали судді Київського, Ленінського та Октябрського районних судів м. Полтави, Полтавського, Диканського, Гадяцького, Карлівського, Котелевського, Машівського, Новосанжарського, Решетилівського, Чутівського районних судів Полтавської області.

         Під час виступу директор Регіонального центр з надання БВПД у Полтавській області, кандидат наук з державного управління, Олександр Черчатий презентував роботу центру та зупинився на основних змінах законодавства, що стосуються надання безоплатної вторинної правової допомоги. Директор Регіонального центру розповів про можливості отримання юридичної допомоги через широку мережу місцевих центів та бюро правової допомоги, розповів про можливості отримання первинної правової допомоги у мобільних та дистанційних пунктах, які також розміщенні і в судах Полтавської області. Також директор розповів про можливості отримання правової інформації під час правопросвітницьких заходів.DSCN4489

Начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Людмила Армеєва зупинилася на практичних аспектах роботи адвокатів центру.DSCN4528

Суддя судової палати з розгляду цивільних справ Володимир Пікуль у своєму виступі зупинився на проблемних питаннях, що виникають при розгляді цивільних справ.

Секретар судової палати з розгляду кримінальних справ Володимир Костенко та суддя Андрій Рябішин обговорили з колегами судову практику Великої Палати Верховного Суду у кримінальних провадженнях (справах) за 2018 рік та зупинилися проблемних питаннях, що виникають під час розгляду місцевими судами справ про адміністративні правопорушення.

Подібні семінари проводяться відповідно до Плану надання методичної допомоги суддям місцевих судів.

По завершенні заходу представники судової системи та системи безоплатної правової допомоги дійшли домовленостей щодо проведення спільних комунікативних заходів та розміщення відповідної інформації щодо системи безоплатної правової допомоги та веб-ресурсах судів Полтавської області.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.