Архів новин  

Лютий 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 139 гостей та відсутні користувачі

   

Про популяризацію юридичної професії говорили з Козельщинськими школярами

Деталі

08102018kozelchinazaxidchola

         З нагоди Дня юриста та з метою ознайомлення учнів випускних класів Козельщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів про професію правника для майбутніх абітурієнтів, 8 жовтня 2018  року, юристи району провели профорієнтаційну лекцію на тему «Популяризація юридичної професії».

   Керівниця Козельщинського бюро правової допомоги, Аліна Литовченко, наголосила на тому, що охорона прав і законних інтересів громадян, безкомпромісна боротьба з правопорушеннями, висококваліфіковане розв'язання різно­манітних юридичних проблем є змістом повсякденної діяльності юристів і разом з тим являється їх професійним обов'язком.

 

      «Юри́ст (правник) - фізична особа, яка має професійні правові знання у галузі юридичних наук, законодавства й практики його застосування. Професія юриста по праву вважається однією з найдревніших і найшановніших. Уявити собі сучасне життя без величезної армії юристів просто неможливо. Саме вони допомагають нам розібратися в тонкощах правових процедур.    Окрім роботи в правоохоронних органах, судових інстанціях, учбових закладах, юристи прямують у сферу охорони авторських прав, аналізу стану ринку на предмет недобросовісної конкуренції тощо», - додала очільниця бюро правової допомоги.08102018kozelchinazaxid

   Участь у заході взяли правники району у складі начальниці Козельщинського бюро правової допомоги Аліни Литовченко, заступника начальника Козельщинського відділення поліції Романа Ніколаєнка, старшого державного виконавця Козельщинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Тетяни Сидоренко, провідної фахівчині з питань зайнятості районного центру зайнятості Марини Касай, консультантки суду по роботі з персоналом Анни Рибалки, головної спеціалістки відділу кадрового та юридичного забезпечення виконавчого комітету Козельщинської ОТГ Таміли Єременко та фахівця першої категорії Козельщинського районного сектору філії державної установи “Центр пробації” в Полтавській області Ярослава Василенка.

        Учні отримали не лише інформацію, про кожну з цих юридичних спеціальностей, але й можливість поставити питання фахівцям з різних галузей права та отримати на них компетентну відповідь. Захід пройшов в атмосфері жвавого та живого спілкування.

        Нагадуємо, що Козельщинське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Козельщина, вул. Остроградського,75/15; тел.: (05342) 3-14-40.

Цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам