Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Правова допомога людям похилого віку

Деталі

16.01.2017 lektsiya mash

16 січня 2017 року головний спеціаліст відділу «Машівське бюро правової допомоги» Вікторія Черкасова провела лекційне заняття для слухачів «Університету III віку», що діє при  Сахнівщинській сільській раді.

Вікторія Черкасова поінформував учасників про систему безоплатної правової допомоги, права громадян на безоплатну правову допомогу та про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну  вторинну правову допомогу.

По закінченню заходу, на базі сільської ради було організовано роботу виїзного консультаційного пункту, де особи могли отримати безоплатну первинну правову допомогу, а також оформити звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нагадуємо, що кожен хто потребує правової допомоги має можливість скористатися нашими послугами, а також отримати доступ доелектронних сервісів Міністерства юстиції України безпосередньо на прийоміу відділі «Машівське бюро правової допомоги» Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД за адресою: сел. Машівка, вул. Незалежності, 111, тел. (05364) 9-14-11.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам