Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Працівники Диканського бюро правової допомоги продовжують активну правопросвітницьку роботу

Деталі

13092017lektsiaschkoladuk

13 вересня 2017 року головний спеціаліст Диканського бюро правової допомоги Людмила Маценко провела лекцію для учнів 5-9 класів Байрацької загальноосвітньої школи I-II ступенів Диканської районної ради Полтавської області на тему: «Права людини та механізми їх захисту», метою якої є підвищення рівня правової поінформованості школярів.

У ході лекції фахівець бюро розповіла дітям про історію виникнення прав людини, механізми їх захисту на рівні нашої держави і на міжнародній арені, а також про основні національні та міжнародні нормативно-правові акти, в яких вони закріплені. Учням було наведено конкретні випадки порушення основоположних прав і свобод людини і громадянина, а також зазначено про види відповідальності, яка може наставати у такому разі.

Людмила Маценко також відповіла на численні запитання школярів з правової тематики  і  на завершення розповіла про право кожної особи на безоплатну правову допомогу, порядок його реалізації та систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Крім цього, працівник бюро провела робочу зустріч з директором Байрацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Диканської районної ради Полтавської області Любов’ю Чуб, у ході якої домовилися про подальшу активну співпрацю у сфері підвищення рівня правової освіченості учнів школи.

Також цього дня, начальник Диканського бюро правової допомоги Олександр Олійник надав адресну правову допомогу місцевому мешканцю, який є інвалідом 3 групи та не може самостійно пересуватися. Зокрема, громадянину було надано юридичну консультацію з питання визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Нагадуємо, що кожен може реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу, звернувшись до Диканського бюро правової допомоги за адресою: смт. Диканька, вул. Гоголя, 1 (2 поверх), контактний номер телефону (05351) 9-73-53, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).