Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Полтавським студентам розповіли про їх права та обов’язки

Деталі

09102018koop koledj

 

Щоб ефективно допомагати людям майбутній юрист повинен досконало знати свої права та обов’язки. Саме 8 жовтня 2018 року у професійне свято День юриста начальник відділу представництва Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Ночовний прочитав лекцію для студентів II курсу Полтавського кооперативного коледжу Полтавської облспоживспілки на тему: «Права та обов’язки студента».

Молодь дізналася, що суспільні відносини у галузі навчання, виховання, професійної підготовки громадян України, а саме: організаційні, фінансові та інші засади функціонування системи вищої освіти, умови для самореалізації особистості студентів, забезпечення потреб суспільства і держави у кваліфікованих фахівцях врегулювано Законами України «Про освіту» та «Про вищу освіту», а також   правилами внутрішнього розпорядку, договором про навчальні послуги (для студентів, що навчаються за кошти фізичних /юридичних осіб),  договором найму жилого приміщення, або Положенням про студентський гуртожиток.

Під час вирішення ситуаційних завдань студенти на практиці навчилися використовувати отримані знання.

Нагадуємо, що Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:м. Полтава, вул. Міщенка 2, тел.(0532) 50-27-22.

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги, цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам