Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснив виїзди до Шишацького та Великобагачанського районів Полтавської області

Деталі

2233

21 квітня 2016 року директор Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ігор Рибас, заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Ігор Жорник та головний спеціаліст відділу інформаційної та матеріальної інфраструктури Андрій Савченко відвідали смт. Шишаки та смт. Велика Багачка Полтавської області.

Метою робочої поїздки було проведення організаційних заходів, пов’язаних зі створенням в Шишацькому та Великобагачанському районах області Бюро правової допомоги, які запрацюють  з 1 липня 2016 року.

На базі Шишацького районного та Великобагачанського районного управлінь юстиції Ігор Рибас провів зустрічі-інформування цільової аудиторії про конкурс з відбору претендентів на посаду начальників ( заступників начальника) бюро правової допомоги.

В ході зустрічей потенційні претенденти на зазначені посади мали змогу дізнатись про основні завдання та принципи діяльності бюро, порядок проведення конкурсу та  вимоги до кандидатів.

Окрім того, в приміщеннях районних центрів надання адміністративних послуг, управлінь пенсійного фонду, центрів зайнятості, райдержадміністрацій та автостанцій в смт. Шишаки та смт. Велика Багачка були розміщені оголошення щодо проведення конкурсу з відбору претендентів на посаду начальника та/або заступника начальника бюро правової допомоги.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам