Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розширює співпрацю в Котелевському районі

Деталі

100220165

10 лютого 2016 року відбулася робоча зустріч начальника відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяни Ражик з начальником відділу культури і туризму Котелевської районної державної адміністрації Кірєєвою Юлією та керуючою справами Котелевської районної ради Снісар Світланою.

В ході зустрічі Тетяна Ражик розповіла про систему безоплатної правової допомоги в цілому, а також про необхідність розширення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, що проживають у віддалених районах. Зокрема, сторони обговорили можливість створення дистанційних пунктів доступу до БПД за допомогою Skype-зв’язку на базі районної та сільських бібліотек, які мають комп’ютерну техніку та доступу до мережі Internet. Таких бібліотек в районі є п’ять, тому було прийнято рішення про організацію дистанційних пунктів доступу до БПД за допомогою Skype-зв’язку на базі районної та сільських бібліотек.

В цілому, було обговорено важливі питання щодо необхідності якісного та кількісного підвищення рівня доступу громади до безкоштовної первинної та вторинної правової допомоги, а також визначились із спільними планами на 2016 рік.