Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Перший етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД відбувся на Полтавщині

Деталі

DSCN2300

Сьогодні, у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, конкурсна комісія розглянула подані адвокатами документи для участі у конкурсі. Адвокатів оцінювали за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Участь у засіданні взяли члени комісії з числа представників системи БПД, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, ради адвокатів Полтавської області, Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, адвокати.

«Бажання взяти участь у XI конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги виявили 17 адвокатів. Перший етап відбувається без персональної участі адвокатів.», – повідомив заступник директора Регіонального центру Ігор Клименко.DSCN2287

Заступник директора Регіонального центру нагадав про особливості кожного етапу конкурсу відповідно до Порядку та умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1362. Обов’язковими умовами проведення конкурсу є дотримання принципів відкритості, прозорості, запобігання виникненню конфлікту інтересів під час його проведення, захисту персональних даних та конфіденційності результатів оцінювання адвокатів.DSCN2292

Нагадуємо, конкурс з відбору адвокатів оголошений відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» та проходить з 3 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року.

За словами заступника директора Регіонального центру, 22 січня 2019 року відбудеться другий етап конкурсу, а саме індивідуальні співбесіди з адвокатами, під час якої їх оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.DSCN2297

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги, цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам