Архів новин  

Березень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   

Об’єднуємо зусилля задля розбудови правової держави

Деталі

soluciones cursos 740x450

Реалізуючи правопросвітницьку функцію фахівці системи БПД області активно співпрацюються з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, навчальними закладами, громадськими організаціями області. Ключову роль у здійсненні правової освіти у регіоні займають відповідні районні міжвідомчі координаційно-методичні ради (далі – МКМР) з правової освіти населення, які є постійно діючими консультативно-дорадчим органом при районних державних адміністраціях.  Основними завданнями МКМР  є: координація діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, навчальних та культурних закладів, наукових установ, видавництв та видавничих організацій, засобів масової інформації у сфері  правової  освіти  населення; надання методичної допомоги органам  виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, об’єднанням громадян, навчальним та культурним закладам  у проведенні роботи з підвищення правової свідомості і правової культури населення; розробка  пропозицій  (рекомендацій)    щодо    удосконалення правової навчально-виховної роботи;   поширення досвіду з питань правової освіти населення.

       Так, 29 березня 2018 року, керівник Гадяцького бюро правової допомоги Ірина Калініченко взяла участь в засіданні Гадяцької районної МКМР з правової освіти населення району.

        На засіданні ради обговорили стан виконання програми правової освіти населення Гадяцького району у 2017 року, підвели підсумки проведеної роботи в навчальних закладах по підвищенню правової спроможності учнів міста та району.gadjatz29.03.2018 МКМР

        Ірина Калініченко презентувала присутнім здобутки Гадяцького бюро правової допомоги за перший квартал 2018 року та розповіла про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО» у 2017 році. Окремим питанням, що піднімалося на розгляді ради було питання, що стосувалося виділення коштів відповідно до Програми правової освіти населення Гадяцького району на поточний 2018 рік.

30 березня 2018 року в приміщенні Машівської районної державної адміністрації відбулося засідання Машівської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, на якому розглянуто 6 питань відповідно до плану роботи.

 Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, голови районної МКМР Віталія Човнового.

У центрі уваги - правова освіта населення району, реалізація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Про стан виконання Програми правової освіти населення району протягом 2017 року доповів керівник Машівського бюро правової допомоги, заступник голови МКМР Максим Дворовенко.masch13003mkmr

Також Максим Дворовенко поінформував присутніх, що вже зроблено в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» протягом 2017 року. Розповів про актуальні питання надання безоплатної правової допомоги населенню Машівського району у 2017 році. Обговорив з учасниками засідання умови проведення районного огляду - конкурсу на кращого знавця Конституції України та права серед учнів 11 - х класів навчальних закладів району.

На засіданні Машівської районної МКМР з правової освіти населення було розглянуто питання про послуги патронату у захисті прав дітей. Про роботу у цьому напрямку доповіла начальник служби у справах дітей Олена Пасхалова.

Оскільки булінг – це вид насилля (цькування однієї дитини іншою), агресивне переслідування, яке часто поширене в школах, то з профілактичною метою на засіданні МКМР прийнято рішення про необхідність проведення роз’яснення серед педагогів шкіл, виховні бесіди із учнями навчальних закладів. Учасники заходу домовилися про співпрацю місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів і закладів освіти у напрямку попередження булінгу (кібербулінгу) в навчальних закладах району.

Учасники засідання обмінялися досвідом роботи у напрямку правової освіти населення та з кожного питання прийняли відповідні рекомендації.

Нагадуємо, що реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до відповідного бюро правової допомоги.

Гадяцьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка, 5, (2 поверх), тел. (05354) 3-25-05.

Диканське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: с-ще. Диканька, вул. Гоголя, 1, (2 поверх), тел. (05345) 9-73-53.

Зіньківське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, тел. (05353) 3-34-74 .

Машівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: м. Машівка, вул. Незалежності, 111, (2 поверх), тел. (05364) 9-14-11.

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам