Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

   

Об’єднуємо зусилля для спільної мети – запобігання насильству

Деталі

21022018kalashniki

21 лютого 2018 року в. о. начальника відділу правової інформації та консультацій Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Ночовний, спільно з фахівцями соціальної роботи Полтавського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали Калашниківський навчально-виховний комплекс.

Метою поїздки було проведення заходів із попередження і запобігання всіх видів насильства в дитячому та юнацькому середовищі.

Під час візиту  до  навчального закладу фахівцем проводилася інформативна, роз’яснювальна робота з усіма віковими групами учнів. Зокрема, працівник Першого полтавського місцевого центру Юрій Ночовний провів бесіду-інформування з учнями 7-11 класів на тему «Поняття насильства та відповідальність за його вчинення».

Усі присутні отримали інформацію про види, причини, наслідки насильства, діяльність держави у запобіганні та протидії домашньому та іншим видам насильства.

«Людина відтворює в майбутньому ту модель поведінки, з якою вона має справу у дитинстві. Насильство породжує насильство, і про це варто пам’ятати завжди», – зазначив Юрій Ночовний.

Акцентуючи на проблемі насильства в дитячому середовищі, фахівець ознайомив аудиторію з цивільною, адміністративною та кримінальною відповідальністю неповнолітніх за різні прояви девіантної поведінки. При цьому, у контексті розповіді, було наведено ряд конкретних прикладів та роз’яснено алгоритм дій дитини у випадку, якщо вона постраждала від різних проявів насильства.

Фахівець місцевого центру наголосив також на неприпустимості замовчування проблеми, яке наразі є досить поширеним явищем через внутрішню пасивність і страх постраждалого перед наслідками розголошення ситуації, а також слабку поінформованість громадян щодо діяльності органів та установ, здатних захистити і допомогти у складній ситуації.

«Замовчування конкретного випадку сьогодні може спричинити безліч негараздів (зокрема психологічних) у майбутньому. Потрібно усвідомити факти насильства щодо себе та інших, нейтралізувати думку «таке тільки в мене трапилось» та навчитися говорити про насильство», – підсумував у бесіді з учнями Юрій Ночовний.

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка, 2.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам