Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Об’єднано зусилля для вирішення проблем мешканців Київського району м. Полтава

Деталі

20160603

03 червня 2016 року відбулася робоча зустріч голови Київської районної в м. Полтаві ради Сергія Синягівського з директором Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бубир.

Директор центру поінформувала, що Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної допомоги є неприбутковою організацією, яка залучає адвокатів  для захисту інтересів вразливих категорій осіб у цивільних і адміністративних судових справах. Тож малозабезпечені громадяни, інваліди, учасники АТО, діти-сироти та інші соціально незахищені верстви населення зможуть отримати адвоката за рахунок держави. Працівники центру також надають консультації з правових питань всім громадянам, які їх потребують.

         Обговорено питання щодо надання безоплатної правової допомоги жителям сіл Івонченці, Рибці, Яківці, які віддалені від центру міста та обслуговуються Другим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної допомоги.

Сергій Синягівський запропонував об’єднати зусилля для посилення правової спроможності населення Київського району м. Полтави та забезпечення рівного доступу кожного громадянина до безоплатної правової допомоги. 

За результатами робочої зустрічі досягнуто домовленості  щодо подальшої співпраці та координації зусиль, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги  мешканців району. Як наслідок – керівник району підписав Меморандум про співпрацю між Київською районною в м. Полтаві радою  та  Другим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40, тел.: 56-02-88, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

Крім того, на базі Територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Київської районної в  м. Полтаві ради діє мобільний консультаційний пункт з правових питань, який проводить прийом громадян кожного третього понеділка місяця з 13:30 до 14:30 за адресою: м. Полтава, вул. М.Бірюзова, 76.