Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Об’єднання зусиль партнерів задля надання безкоштовної правової допомоги ВПО

Деталі

persiy12072016vpo

12 липня 2016 року в рамках Меморандуму про співпрацю між Першим полтавським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Громадською організацією «Небайдужі жінки Донбасу» спільно з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини відбулось виїзне консультування внутрішньо переміщених осіб, які на даний час проживають на території Зінківського району.

Захід було проведено в Зінківському Центрі соціальних служб для сім`ї, дітей  та молоді.

Полтавські юристи, які цього дня приїхали до Зінькова, надавали безкоштовні правові консультації внутрішньо переміщеним особам з таких питань: отримання одноразової грошової допомоги, пільг щодо навчання у ВНЗ та проживання в гуртожитку, порядку отримання статусу ВПО, отримання грошової допомоги на лікування та ін. Окрім того, за правовою консультацією звертались особи, які мають правові проблеми з оплатою комунальних послуг на тимчасово окупованій території.

Юристи Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Громадської організації «Небайдужі жінки Донбасу» та Чернігівського громадського комітету захисту прав людини надали вичерпні відповіді та кваліфіковані роз’яснення щодо змін в діючому законодавстві, що стосуються питань внутрішньо переміщених осіб.