Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

На території Микільської сільської ради працювала соціальна бригада

Деталі

28102016mykilske

28 жовтня 2016 року, у рамках діючого Меморандуму про співпрацю, працівники Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Полтавського району здійснили виїзд на територію Микільської сільської ради.

У приміщенні сільської ради цього дня люди отримали безкоштовні послуги юриста, медика та перукаря.

З відвідувачами було проведено інформаційну роботу, направлену на підвищення їх правової культури. Чимало осіб мали запитання правового характеру, на які фахівець Першого полтавського місцевого центру Тетяна Ражик надала кваліфіковані та вичерпні відповіді.

Сільським  мешканцям, які через стан здоров’я не можуть отримати правову допомогу у сільській раді, соціальна бригада  правову та медичну допомогу надавала  на дому.

Окрім того, цього дня начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Ражик провела робочу зустріч з директором Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Полтавського району Вікторією Усовою.

Під час робочої зустрічі сторонами були обговорені результати спільної роботи, а також визначені подальші напрямки співпраці.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам