Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Молоді Зіньківщини - правові знання

Деталі

viber image 2019 04 25 15.32.53

25 квітня 2019 року учнівська молодь Зіньківщини мала змогу проявити свої правові знання під час участі в інформаційно-просвітницькому квесті «Від знання до безпеки».На території дитячого парку Зінькова для школярів працювали 12 локацій «Від знання до безпеки», «Мозковий штурм», «Я знаю, а ти?», «Сюрпризи кохання», «Кидай курити», «Тарілка здоров‘я», «Мій друг – дорожній рух», «Збір по тривозі», «#Стопнасильство», «Правовий спортзал», «Скажи булінгу – «Ні!», «Правова відповідальність».

Під час відвідування локацій системи БПД заступниця начальника відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко спільно із заступницею начальника Диканського бюро правової допомоги Людмилою Маценко провели для дітей правову вікторину під час якої діти мали змогу відповісти на питання, що стосуються діяльності системи безоплатної правової допомоги, юридичної відповідальності неповнолітніх, і за допомогою роздрукованих на аркушах літер алфавіту скласти відповіді протягом однієї хвилини.viber image 2019 04 25 15.34.27

viber image 2019 04 25 15.34.03

viber image 2019 04 25 15.34.18

«Скажи булінгу – «Ні!» саме під такою назвою діяла наступна локація фахівців системи БПД, де учасники квесту разом з начальником Зіньківського бюро допомоги Сергієм Корнійком мали змогу проявити свої правові знання та відгадати правовий кросворд, що стосувався питань булінгу, його видів, основних учасників цього процесу та відповісти на питання як його уникнути.viber image 2019 04 25 15.33.29

viber image 2019 04 25 15.33.33

 

 

 

viber image 2019 04 25 15.33.39

Учасниками заходу стали 6 команд з навчальних закладів Зіньківського району.

Під час квесту команди презентували себе та свої Плакати, в яких учасники зазначили назва закладу, назву команди та девіз команди, а також малюнок, який відображає філософію тематичного квесту. Напрацювання команд взяли участь в конкурсі в номінації «Знай наших».

Учасники квесту проявили свої знання з правознавства, азарт до гри та отримані у навчальних закладах знання.viber image 2019 04 25 15.33.20

viber image 2019 04 25 15.33.24

viber image 2019 04 25 15.33.42

viber image 2019 04 25 15.34.47

viber image 2019 04 25 15.35.11

viber image 2019 04 25 15.35.116

За результатами випробувань перемогу у грі здобула команда «Anti Virys».

Нагадаємо, що захід такого формату проходить на Полтавщині не вперше, 23 квітня такий квест відбувся у селищі Опішн. Такі заходи мають на метіпідвищити рівень обізнаності суспільства і, безпосередньо, підліткової аудиторії, щодо прав дітей та їх захисту, негативних наслідків вживання психоактивних речовин та профілактики поширення хвороб статевим шляхом через залучення молоді до інноваційного інтерактивного заходу. Інформаційно-просвітницький квест «Від знання до безпеки» – громадський, волонтерський проект, представлений в інтерактивній формі, спрямований на досягнення соціально корисного результату (активізація уваги соціуму до теми прав дітей та формування негативних установок серед молоді, щодо їх вживання), організований згідно певного алгоритму (має чітку програму та етапи реалізації) і передбачає виконання різних завдань упродовж визначених Оргкомітетом Конкурсу часових меж.Конкурс є некомерційним творчим проектом, задачею якого є використання формату Квесту в якості соціальної реклами для привернення уваги населення (підлітків, вихователів, вчителів, дорослих, небайдужих громадян) до вирішення нагальних проблем українського суспільства. Конкурс проводиться в один день, але передбачає попередню підготовку команд-учасників. Головною інновацією конкурсу є те, що він реалізується в місті вперше і передбачає залучення представників різних соціальних та громадських інституцій. Ще однією особливістю квесту є активне включення підлітків у інтерактивну профілактично-просвітницьку акцію.

Організаторами заходу сталиПолтавський обласний благодійний фонд «Громадське здоров’я», Зіньківська міська рада, Зіньківська районна державна адміністрація.

viber image 2019 04 25 15.33.03

Співорганізаторами заходу виступили Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Полтавській області, Управління забезпечення прав людини національної поліції України, Регіональний центр надання безоплатної вторинної допомоги у Полтавській області, Відділ ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Полтавській області, Відділ освіти Зіньківської РДА, Відділ культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської РДА, Служба у справах дітей Зіньківської РДА, Зіньківське ВП ГУНП в Полтавській області, Регіональний центр професійно-технічної освіти міста Зіньків, Кафедра спеціальної освіти і соціальної роботи Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Отримати відповіді на запитання, які стосуються безоплатної правової допомоги, можна зателефонувавши на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України із стаціонарних та мобільних телефонів).

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам