Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   

Директор Першого полтавського місцевого центру з робочим візитом відвідав Котелевщину

Деталі

persiy2204201651

22 квітня 2016 року директор Першого полтавського місцевого центру Ігор Рибас разом з Ігорем Жорником (заступником начальника відділу попередньої роботи з клієнтами) та Андрієм Савченком (головним спеціалістом відділу інформаційної та матеріальної інфраструктури) з метою інформування населення про роботу системи безоплатної вторинної правової допомоги та проведення конкурсу з відбору претендентів на посаду начальників (заступників начальника) бюро правової допомоги відвідали смт. Котельва.

Одним з ключових питань робочої поїздки було проведення організаційних заходів, пов’язаних зі створенням в Котелевському  районі Полтавської області Бюро правової допомоги, роботу якого планується розпочати з 1 липня 2016 року.

У приміщенні Котелевського РУЮ було організовано зустріч з потенційними претендентами на зазначені посади, які мали змогу дізнатись про основні завдання та принципи діяльності бюро, порядок проведення конкурсу та  вимоги до кандидатів, отримати відповіді на запитання, що виникали в ході зустрічі.

Також, з метою поширення інформації та збільшення кількості претендентів на вищезгадані посади, в приміщеннях районних центрів надання адміністративних послуг, управлінь пенсійного фонду, центрів зайнятості, райдержадміністрацій та автостанції в смт. Котельва були розміщені оголошення про проведення конкурсу та роботу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.