Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Другий полтавський місцевий центр з надання БВПД продовжує залучати параюристів до роботи мобільно консультаційного пункту

Деталі

SAM 3233

     26 січня 2016 року в приміщенні Полтавської обласної ради в рамках Меморандуму про співпрацю з Полтавським обласним осередком Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» продовжив роботу виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань. Фахівці Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та студент-правознавець навчального юридичного центру ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» «Правова СТУДіЯ» надавали консультації та роз’яснення особам, які звернулися за допомогою.

        Актуальними питаннями на сьогоднішній день, які турбують полтавців є оформлення субсидій та порядок реєстрації місця проживання.

В подальшому виїзний мобільний консультаційний пункт з правових питань проводитиме прийом громадян кожного четвертого вівторка місяця з 13:00 до 14:00 за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, каб, 105.

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам