Архів новин  

Лютий 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

До уваги представників засобів масової інформації! Полтава стане центром для обговорення питань покращення безоплатної правової допомоги

Деталі

25.10

25 жовтня 2018 року о 10.00. у приміщенні Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за адресою: м. Полтава, Першотравневий проспект, 5 (актова зала 2-й поверх) відбудеться відкриття ІIІ Всеукраїнської за міжнародною участю науково-практичної конференції: «Адаптація правової системи України до права Європейського Союзу: теоретичні та практичні аспекти».

Про актуальні питання безоплатної правової допомоги, її можливості, розвиток, проблемні питання та перспективи розвитку в Україні розповідатимуть керівники Координаційного центру з надання правової допомоги, директори Регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з усіх куточків України.

Враховуючи питання децентралізації у сучасному суспільстві учасники конференції говоритимуть про розвиток інституту Незалежного провайдера (надання) безоплатної правової допомоги, що є необхідним елементом у забезпеченні громадян якісними правовими послугами та підвищенню рівня правової обізнаності у суспільстві.

Тематика насильства у сімї є важливою у сучасному суспільстві, тому учасники заходу будуть висвітлювати питання захисту прав постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, говоритимуть як про практичні аспекти реалізації чинного законодавства, співпрацю державних та недержавних інституцій у напрямі попередження та подолання цього негативного явища, так і питання щодо врегулювання законодавства у сфері домашнього насильства та усунення прогалин у ньому.

З метою покращення якості надання правових послуг учасники конференції оговорюватимуть питання щодо удосконалення стандартів якості надання правової допомоги в Україні.

У числі запрошених: керівники Координаційного центру з надання правової допомоги, директори Регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокати, науковці, народні депутати України, голови ОТГ, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, державні службовці.

Запрошуємо представників засобів масової інформації для участі у даному заході, отримання цікавої та корисної інформації з перших вуст!

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам