Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

   

До уваги представників засобів масової інформації!

Деталі

Press Image

29 серпня 2017 року о 10.00. в актовій залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області  (м. Полтава, вул. Європейська, 37/40) відбудеться розширене засідання керівної ради за участю керівників бюро правової допомоги у Полтавській області  на тему: «Досягнення, проблеми та напрями розвитку системи надання БПД».

            Захід відбудеться за участю народного депутата Андрія Реки, керівництва Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, представників Регіонального, місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги Полтавської області.

Під час заходу Ви можете дізнатися про те, як діє безоплатна правова допомога на теренах області, як скористатися своїм правом на таку допомогу, які правові послуги  можуть отримати громадяни звернувшись до фахівців системи БВПД. Пройшов рік з моменту відкриття бюро правової допомоги як  точок доступу до правової допомоги в усіх куточках нашої області, яку правову допомогу надавали фахівці, як захищали права пересічних жителів області та скільки  громадян отримали якісну правову допомогу фахівців системи. Про ці та інші питання дізнаєтеся Ви, відвідавши захід та поставивши питання керівникам області та системи БВПД на Полтавщині.

 Запрошуємо Вас взяти участь у даному заході для його подальшого висвітлення в ефірах Ваших телерадіокомпаній, шпальтах газет та сторінках електронних видань.  

   
   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам