Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

День відкритих дверей відбувся у Регіональному центрі

Деталі

DSCN5094

Сьогодні, 20 червня 2019 року, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області гостинно відкрив свої двері для студентів Полтавської державної аграрної академії, які можуть бути залучені до роботи в системі безоплатної вторинної правової допомоги на перспективу.

Заступник директора Регіонального центру Ігор Клименко ознайомив майбутніх юристів з роботою центру, детально поінформував студентів про систему безоплатної вторинної правової допомоги, а також про реалізацію права громадян щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги, розповів про досягнення та здобутки центру та адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Студенти виявили великий інтерес до висвітлених питань та мали можливість отримати вичерпні відповіді на свої численні запитання щодо функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги.DSCN5095

DSCN5110

DSCN5097

Серед учасників заходу були розповсюджені інформаційні матеріали щодо надання безоплатної правової допомоги.DSCN5114

DSCN5111

DSCN5121

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області знаходиться за адресою:м. Полтава, вул. Європейська 37/40.

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги, цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.