Архів новин  

Серпень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Дайджест заходів бюро правової допомоги за 24 жовтня 2016 року

Деталі

Karlivka21102016   121 жовтня 2016 року в Карлівській районній бібліотеці ім. А. Михайленка відбулося засідання жіночого клубу «Елегія», під час якого начальник відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Юрій Ночовний виступив з лекцією на тему: «Спадкування за цивільним кодексом України». Присутні ознайомилися з поняттями спадкування, прийняття спадщини, заповідального відказу, встановлення сервітуту,  особливостями спадкування за законом та заповітом та іншими новелами спадкового права. Після закінчення доповіді члени клубу мали змогу поставити запитання.

Деякі з них потребували юридичної консультації. Юрій Ночовний надав вичерпні відповіді та роз’яснення, а також розповсюдив інформаційні матеріалами про місцезнаходження та послуги відділу «Карлівське бюро правової допомоги».

shishaki21102016 221 жовтня 2016 року згідно графіку консультування, посадовими особами Головного територіального управління юстиції в Полтавській області в Шишацькому бюро правової допомоги проведено консультування громадян.

Консультації надавали: заступник начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Мурашко Дмитро Олександрович, приватний нотаріус Плаксіна Поліна Борисівна та заступник начальника відділу «Шишацького бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Легейда Вікторія Григорівна.

В ході зустрічі громадяни отримали відповіді на поставлені запитання згідно чинного законодавства.

karlivka24102016 324 жовтня 2016 року відбулася робоча зустріч начальника відділу «Карлівське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Ночовного Юрія з керівником апарату Карлівської районної державної адміністрації Барилком Сергієм Анатолійовичем.

 В ході зустрічі Юрій Ночовний поінформував Сергія Анатолійовича про послуги, які надає бюро правової допомоги, категорії громадян, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу та місце розташування і графік роботи установи. Також сторони обговорили участь представників відділу «Карлівське бюро правової допомоги» у міжвідомчій координаційно–методичній раді з правової освіти населення при районній державній адміністрації, оновлення планів роботи та сприяння у прийнятті програми правової освіти населення на 2016 – 2020 роки.

Також сторони узгодили участь представників Бюро в інших заходах, які проводяться райдержадміністрацією, зокрема колегіях, нарадах, семінарах тощо.

kotelva24102016 4Цього ж дня начальником відділу «Котелевського бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Саєнко Ольгою обговорено питання співпраці з приватним нотаріусом Ковпаком Віталієм Івановичем

Окрім того, на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області від 30.09.2016   № 330/4/44 «Про консультування посадовими особами Головного територіального управління юстиції у Полтавській області у ІV кварталі 2016 року в бюро правової допомоги відповідно до підпункту 1 пункту 1 частини першої статті 9 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» сторонами проведено прийом громадян.

koteldf241020161 524 жовтня 2016 року для фахівців із соціальної роботи Котелевського районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді начальником відділу «Котелевське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Саєнко було проведено семінар на тему: «Діяльність Бюро правової допомоги». В ході семінару було надано роз’яснення щодо первинної та вторинної безоплатної правової допомоги, зазначено категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, порядок отримання та строки прийняття рішення щодо її надання. По закінченню заходу роздано інформаційні матеріали для розповсюдження в сільській місцевості.

shishaki24102016 6Також, 24 жовтня 2016 року заступником начальника відділу «Шишацьке бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Легейдою Вікторією було проведено робочу зустріч з помічником старости Жоржівського старостату Рижик Сніжаною. В ході зустрічі сторони домовились про постійну співпрацю щодо направлення осіб, які потребують безоплатної правової допомоги до відділу «Шишацьке бюро правової допомоги», обговорили питання доступу до системи безоплатної правової допомоги на території Жоржівського старостату за допомогою Skуpe зв’язку.

baha4ka24102016 724 жовтня 2016 року заступником начальника відділу «Великобагачанське бюро правової допомоги» Ларисою Шарко проведено робочу зустріч з завідувачем відділення денного перебування Великобагачанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валентиною Мандалиною.

В ході зустрічі сторонами обговорені основні завдання та функції, які виконує відділ «Великобагачанське бюро правової допомоги», категорії осіб, які мають право на отримання правової допомоги та місце розташування установи. З завідувачем досягнуто домовленості щодо направлення осіб, які потребують безкоштовної правової допомоги, до бюро.

Також домовлено про подальшу співпрацю та узгоджено питання спільних виїздів до населених пунктів Великобагачанського району.

baha4ka241020161 8Цього ж дня заступником відділу «Великобагачанське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Ларисою Шарко проведено робочу зустріч з директором Районного методичного центру народної творчості Наталією Чобітько.

  Під час зустрічі  заступник Великобагачанського бюро правової допомоги Лариса Шарко  повідомила  про забезпечення та надання правової допомоги для населення, зокрема про категорії осіб, які мають право на безоплатну правову допомогу та способи її отримання.

 В ході розмови було досягнуто домовленості щодо спільної роботи «Великобагачанського бюро правової допомоги» та  Районного  методичного центру народної творчості.

baha4ka241020162 9Окрім того, 24 жовтня 2016 року відбулася сімнадцята сесія сьомого скликання Великобагачанської селищної ради.  На засіданні селищної ради були присутні голова та депутати Великобагачанської селищної ради, керівники структурних підрозділів, представники громадських організацій, а також заступник начальника відділу «Великобагачанське бюро правової допомоги» Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Шарко.

На сесії під час виступу Лариса Шарко розповіла про роботу відділу «Великобагачанське бюро правової допомоги» та наголосила на необхідності інформування населення щодо правової допомоги, роз’яснила специфіку роботи бюро та  види правової допомоги, яка надається. Також на обговорення були поставлені питання щодо змін до установчих документів громадського формування, а саме: які зміни необхідно внести та де потрібно зареєструвати відповідні зміни.