Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   

Безоплатна правова допомога стає ближчою до громади села Новаки

Деталі

IMG 2514

23 травня 2016 року, з метою спрощення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців сільських населених пунктів та підвищення її якості, Лубенським місцевим центром з надання БВПД організовано роботу мобільного консультаційного пункту в с. Новаки Лубенського району. Жителі села мали змогу отримати правові консультації або, за необхідності, звернутись за допомогою адвоката.

Зважаючи на те, що місцевий центр з надання БВПД розташований у місті Лубни, і не кожен громадянин має змогу його відвідати, в бібліотеці, яка розміщена в приміщенні сільської ради, налагоджено Skype-зв'язок із приймальнею центру. Логін для skype-зв'язку: lubny-bpd.

Також, під час робочого візиту директор центру Артем Россоха зустрівся із сільським головою Ларисою Кісенко, розповів про роботу системи БПД в цілому та місцевого центру зокрема. За результатами зустрічі сторони підписали угоду про співпрацю, яка передбачає взаємодію з питань розвитку правової допомоги та посилення правової спроможності сільської громади.

       Більш детально про дистанційний доступ до правової допомоги можна дізнатись в Новаківській сільській раді за адресою: с. Новаки, вул. Щербаня, буд. 25.