Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Безоплатна правова допомога – на допомогу громадянам з обмеженими можливостями

Деталі

2mzinvalidy

29 листопада 2016 року в Полтавському обласному осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» продовжив роботу виїзний дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги за участю параюристів та працівників Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД.

        Громадяни з обмеженими можливостями порушували питання стосовно соціальних виплат та забезпечення лікарськими засобами. Фахівцями надано роз’яснення та консультації відповідно до компетенції, визначені документи, які необхідно подати при зверненні до місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

        В подальшому виїзний дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги проводитиме прийом громадян кожного четвертого вівторка місяця (27.12.16) з 13:00 до 14:00 за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45 к.105.

        Крім того, реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40, тел.: 56-02-88, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).