Архів новин  

Квітень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Юрист Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги допомогла полтавці визнати за нею право власності на нерухоме успадковане майно

Деталі

2233

         Дуже поширеними є випадки, коли спадкоємці не можуть з різних причин належним чином оформити свої спадкові права на успадковане майно та одержати свідоцтво про право на спадщину. Найчастіше перешкодою є втрата оригіналів правовстановлюючих документів на майно або розбіжності в зареєстрованих речових правах спадкодавця. Саме з такою проблемою звернулася до Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги місцева мешканка.

Детальніше...

Патрульним поліцейським - про безоплатну правову допомогу

Деталі

P4110002

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області продовжує співпрацювати з Управлянням патрульної поліції в Полтавській області. У рамках такої співпраці, 11, 15 та 17 квітня начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Армеєва разом із головним спеціалістом відділу уповноважених Голови національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (поліцейський омбудсмен) Сергієм Конощуком провели спільні лекції для патрульних поліцейських першої, другої та четвертої рот Управління патрульної поліції в Полтавській області.

Детальніше...

Увага! Запрошуємо юристів долучитися до команди системи БПД!

Деталі

01042019vakansia

У Кременчуцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відкрита вакансія головного спеціаліста у відділі правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги.

Основними завданнями відділу є: правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної вторинної правової допомоги, сприяння формуванню та розвитку на відповідній території мережі суб’єктів надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до електронних сервісів Мін’юсту.

Детальніше...

На Полтавщині громадяни зможуть оцінити роботи місцевих судів за допомогою карток громадського опитування

Деталі

DSCN3371

17 квітня 2019 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся тренінг для волонтерів проекту «Моніторинг прозорості та доступності судів Полтавської, Харківської та Чернівецької областей через оцінку відвідувачами суду».

        Учасниками тренінгу стали студенти Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які виступлять у якості волонтерів під час проведення опитувань. Волонтери стануть допоміжною ланкою фахівців системи безоплатної правової допомоги та судової системи на найпервиннішому рівні. Їх завдання провести опитування, підказати громадянам як воно відбувається , яка його необхідність. Вони не мають бути дипломованими юристами, але мають володіти базовими правовими знаннями. Вони можуть стати амбасадорами (провідниками, повноважними представниками) системи безоплатної правової допомоги та судової системи у себе в громадах, проводячи опитування та інформуючи про важливість цієї місії для налагодження ефективних зв’язків судів та громадян, підвищення ефективності їх роботи.

Детальніше...

Про особливості отримання статусу багатодітних сімей говорили під час семінару у Полтаві

Деталі

viber image 2019 04 17 14.23.21

16 квітня 2019 року заступниця начальника відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко взяла участь у одноденному семінарі на тему: « Реалізація державної політики щодо забезпечення прав багатодітних сімей , в частині ведення реєстру багатодітних сімей та видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї».

Детальніше...

   

   

   

   

ban

   
   

Адвокатам