Архів новин  

Січень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

   

Особливості використання європротоколу при оформленні дорожньо-транспортної пригоди

Деталі

images1602

В зв’язку зі значною кількістю випадків невеликих дорожньо-транспортних пригод (далі – ДТП), наслідки яких є мінімальними для їх учасників та з метою економії часу при оформленні ДТП у вересні 2011 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних пригод та виплати страхового відшкодування» № 3045-VI, яким було запроваджено спрощену систему оформлення ДТП, що спричинили незначну шкоду, за спільним повідомленням водіїв та без участі працівників поліції.

Про те, які особливості використання європротоколу при оформленні дорожньо-транспортної пригоди консультують фахівці Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Перший етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД відбувся на Полтавщині

Деталі

DSCN2300

Сьогодні, у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, конкурсна комісія розглянула подані адвокатами документи для участі у конкурсі. Адвокатів оцінювали за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

Участь у засіданні взяли члени комісії з числа представників системи БПД, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, ради адвокатів Полтавської області, Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, адвокати.

Детальніше...

Які послуги можна отримати завітавши до Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або не виходячи з дому

Деталі

16012019

За останні роки в Україні запрацювало багато різних електронних сервісів, які допомагають громадянам у вирішенні життєвих питань без витрачання часу на черги, бюрократію шляхом здійснення декількох кліків на комп’ютері чи смартфоні.  Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги надає доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України для отримання документів з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі on-line, здійснення реєстраційних дій у державних реєстрах України в електронному вигляді, пошуку інформації у державних реєстрах України, користування електронними системами звітності для тих осіб, які здійснюють спеціалізовану професійну діяльність, посилання на різні інформаційні джерела, пошуку законодавчих документів, шаблонів (зразків) документів, участі в електронних торгах арештованим майном.

Детальніше...

Порядок визнання нерухомого майна спільною сумісною власністю подружжя та визнання права власності на частку нерухомого майна

Деталі

osobusta vlasnist

До Шишацького бюро правової допомоги звернулася громадянка Т. з питання порядку визнання нерухомого майна спільною сумісною власністю подружжя та визнання права власності на частку нерухомого майна.Працівниками бюро було надано консультацію згідно чинного законодавства та роз’яснено, що згідно ст.60 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один із них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.

Детальніше...

Реалізація прав осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі стала темою круглого столу на Чутівщині

Деталі

11012019krygluistil 1

 

              11 січня 2019 року у Чутівському районному центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді проведено круглий стіл на тему: «Реалізація прав осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі».

       Темами для обговорення на круглому столі стали питання  діяльності мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам вищевказаної категорії та захисту їх прав, проблемні питання організації співпраці між компетентними органами та установами для забезпечення надання БВПД таким особам; профілактична роботі з сім’ями, в яких вчиняється домашнє насильство.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам