Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Затверджений план заходів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області з відзначення Дня Незалежності України у 2019 році

Деталі

96FB42CF A572 467A B024 09A493A10CD3 w1023 r1 s 810x455

Серпень місяць багатий на визначні дати в історії нашої державності: це і День Державного Прапора, і День Незалежності України. Фахівці системи безоплатної правової допомоги не залишилися осторонь державних свят, тому Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, затверджений План заходів з відзначення Дня Незалежності України у 2019 році.

Детальніше...

І ярмаркували, і безоплатну правову допомогу надавали

Деталі

20.08.2019 pruyom gromadyn MDTD Sorochunskuy yrmarok Murhorodske BPD 2

Традиційно на Полтавщині наприкінці серпня проходить Національний Сорочинський ярмарок, який є  одним із найвідоміших ярмарків в Україні, що відбувається в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині. Цього року ХХІ ярмарок буде проходити з 20 по 25 серпня.

Не оминули поза увагою такий захід і фахівці системи БПД області. 20 серпня 2019 року заступниця начальника Миргородського бюро правової допомоги Наталія Пищимуха спільно з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели виїзний прийом громадян на Сорочинському ярмарку та вуличне інформування.

Детальніше...

Як громадяни оцінювали якість роботи судів говорили під час круглого столу у Полтаві

Деталі

DSCN5920

9             серпня 2019 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося засідання круглого столу на тему «Обговорення аналітичного звіту, щодо результатів опитування відвідувачів судів у Полтавській області». Захід мав на меті обговорення результатів опитування відвідувачів судів у Полтавській області, яке було проведено в рамках співпраці між Радою суддів України та Програмою USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» та презентувати проекти аналітичних звітів, які містять рекомендації для покращення ситуації в судах.

Учасниками зібрання стали працівники системи безоплатної правової допомоги, представники органів суддівського самоврядування і судів та волонтери, що долучалися до проведення анкетувань за допомогою карток громадського звітування (далі - КГЗ).

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – липень 2019 року

Деталі

dajest072019

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж липня 2019 року. Започаткований новий сервіс у системі безоплатної правової допомоги – проведення досліджень правових потреб громад. У восьми регіонах України вже працюють сімейні радники. Другий кабінет медіації для клієнтів системи БПД відкрито у Вінниці. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у липневому дайджесті.

Переглянути цей випуск, а також попередні випуски інформаційного дайджесту – у відкритому доступі до перегляду та завантаження на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Переглянути випуск

Військовим прокурорам розповіли про можливості системи БПД Полтавщини

Деталі

P8020002

2 серпня 2019 року начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Людмила Армеєва завітала до Військової прокуратури Полтавського гарнізону.

Детальніше...