Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Реалізація загальнонаціонального проекту « Я МАЮ ПРАВО !» на Полтавщині: здобутки та перспективи

Деталі

64218296 2060520114250857 2112666959471443968 n

14 червня 2019 року відбулося чергове засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке було присвячене другій річниці реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 2018 рік в Україні був Роком реалізації цього проекту.

Представники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Комунальної установи «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради відзвітували про проведену роботу, яку безпосередньо спрямовували на підвищення рівня правової обізнаності кожного громадянина області та спроможності захисту своїх прав.

Детальніше...

Ярмарок правничих вакансій відбувся у Полтаві

Деталі

64430475 2059946754308193 7303637636839636992 n

Традиційно, наприкінці навчального року, Полтавський юридичний інститут об’єднав ініціативних студентів магістратури, бакалаврату та керівників органів виконавчої влади, правоохоронних структур, підприємств, установ і організацій, представників громадських організацій у щорічному заході «Ярмарок вакансій». Захід мав на меті надати потенційним роботодавцям можливості підібрати собі кваліфікованих фахівців за спеціальністю «Правознавство»; сприяти студентам Інституту в їх подальшому працевлаштуванні, насамперед шляхом надання можливості презентувати власні проекти перед потенційними роботодавцями та на конкурсних засадах бути відібраним для подальшого проходження стажування та/або працевлаштування; налагодити плідне співробітництво на взаємовигідних засадах між Інститутом, студентами та роботодавцями.

Детальніше...

Пільги та компенсації для донорів в Україні

Деталі

154845 1528961271

Всесвітній день донора крові відзначається 14 червня. Рішення про його встановлення було прийнято у травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Саме цього дня 1868 року австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини. Мета відзначення Всесвітнього дня донора крові – підвищити обізнаність про необхідність безпечної дачі крові , а також висловити подяку всім донорам, які добровільно і безоплатно дарують свою кров для порятунку життя інших людей. Важливість Всесвітнього дня донора крові перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства. Як відомо, потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу – порятунок людських життів.

Про те що таке донорство, хто може стати донором, які вони мають права, гарантії, компенсації та обов’язки консультують фахівці Регіонального центру з надання безоплаплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

Про легальну занятість говорили із кременчуцькими безробітними

Деталі

11062019seminarcz3

11 червня 2019 року начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної вторинної правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД Світлана Терещенко провела семінар на тему: ”Легальна зайнятість- гарантія захисту трудових прав”, для осіб, які перебувають на обліку в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості.

Детальніше...

Завітали на День відкритих дверей до партнерів

Деталі

10062019semenivkacz

10 червня 2019 року головний спеціаліст Семенівського бюро правової допомоги Тетяна Новобранець взяла участь у Дні відкритих дверей «Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості» за участю осіб з інвалідністю.

Говорили з гостями заходу про переваги офіційного працевлаштування, адже погоджуючись на нелегальну роботу, найманий працівник власноруч позбавляє себе права на гідні умови праці та відпочинку, матеріального забезпечення у разі хвороби, повної або часткової втрати працездатності, настання безробіття майбутніх пенсійних виплат.

Детальніше...

   

   

ATO

   

   

   
   

Адвокатам