Архів новин  

Лютий 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Під час відвідин Полтавщини Міністр юстиції України спілкування з клієнтами, які отримали безоплатну правову допомогу

Деталі

DSCN2917

15 лютого 2019 року Міністр юстиції України Павло Петренко з робочим візитом перебував на Полтавщині, де поспілкувався з клієнтами системи безоплатної правової допомоги, які завдяки зусиллям фахівців місцевих центрів та бюро правової допомоги змогли захистити права своїх дітей на належне утримання та зустрівся з жінками, які завдяки працівникам державної виконавчої служби області змогли стягнути аліменти на утримання своїх дітей, які в більшості випадків не отримували роками.

Детальніше...

Як переселенцю проголосувати на виборах Президента України?

Деталі

15.02.2019 seminarZinkiv

15 лютого 2019 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» начальник Зіньківського бюро правової допомоги Сергій Корнійко у Зіньківській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості провів семінар для внутрішньо переміщених осіб на тему «Як переселенцю проголосувати на виборах Президента України?».

Детальніше...

У Полтаві працівників системи БПД навчали як інформувати громадян з питань виборчого законодавства

Деталі

DSCN2763

14 лютого 2019 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся тренінг з питань виборчого законодавства. Його учасниками стали директори, начальники відділу представництва, правової інформації та консультацій, інтегратори Першого та Другого полтавських місцевих центрів з надання БВПД. В режимі скайп-звязку до заходу долучилися представники Кременчуцького, Лубенського місцевих центрів з надання БВПД та бюро правової допомоги Полтавської області.

Детальніше...

Фахівець Котелевського бюро правової допомоги захистив право дитини на належне утримання

Деталі

1 2964 650x410

27 серпня 2018 року до Котелевського бюро правової допомоги за здійсненням представництва інтересів в суді звернулася громадянка І. щодо зміни розміру аліментів на утримання неповнолітньої дитини, так як змінився матеріальний стан батька дитини. Того ж дня  Першим полтавським місцевим центром з надання БВПД видано наказ про уповноваження працівника Котелевське бюро правової допомоги Миколу Убийсобаку на надання безоплатної вторинної правової допомоги особі.

Детальніше...

Мешканка Великобагачанщини завдяки зусиллям фахівців системи БПД відстояла своє право на одержання земельної ділянки

Деталі

1361460144

У 2018 році до Великобагачанське бюро правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася   громадянка Н., яка повідомила, що вона подавала клопотання до селищної ради для отримання у приватну власність земельної ділянки, однак отримала відмову.

         Встановивши обставини справи, працівники бюро правової допомоги роз’яснили клієнтці таке: частиною 1 статті 3 Земельного кодексу України визначено, що земельні відносини регулюються Конституцією України, цим Кодексом, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам