Архів новин  

   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Свєшніков Андрій Анатолійович

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Народився 14 червня 1984 року в смт. Котельва Полтавської області.

У 2006 році закінчив Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка за спеціальністю «Видобування нафти і газу», отримав кваліфікацію магістра з видобування нафти і газу.

У 2009 році здобув другу вищу освіту: закінчив Полтавський університет споживчої кооперації України за спеціальністю «Фінансів», отримав кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

У 2015 році здобув третю вищу освіту: закінчив Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України «Державне управління», отримав кваліфікацію магістра державного управління.

Розпочав трудову діяльність у 2007 році на посаді головного спеціаліста відділу видавничої справи управління інформації та зв’язків з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.  З листопада 2008 року по серпень 2015 року працював на посаді головного спеціаліста відділу видавничої справи управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

З липня 2015 року призначений начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У липні 2016 року відділ перейменовано у відділ правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
   

ATO