Архів новин  

   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Пирлик Юлія Михайлівна

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги  та роботи з адвокатами Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Народилася 4 жовтня 1975 року в с. Кошманівка Машівського району Полтавської області.

У 1996 році закінчила Полтавський аграрний коледж управління і права за спеціальністю «Правознавство», отримала кваліфікацію юрист.

 У 2002 році закінчила Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», отримала кваліфікацію юрист.

Розпочала трудову діяльність у 1996 році на посаді юрисконсульта ГПУ «Полтавагазвидобування» радгоспу «Кошманівка» Машівського району Полтавської області.  У серпні 2000 року прийняла Присягу державного службовця і до травня 2003 року працювала на посаді державного інспектора праці по контролю за додержанням законодавства про зайнятість Машівського районного центру зайнятості. З травня 2003 року по квітень 2006 року працювала начальником юридичного відділу апарату Машівської районної  державної адміністрації. З квітня 2006 року по червень 2015 року працювала на посаді юрисконсульта Публічного акціонерного товариства «Полтавський алмазний інструмент».

3 серпня 2015 року призначена на посаду начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги  та роботи з адвокатами Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
   

ATO