Архів новин  

   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Кузнецов Роман Юрійович

Начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Народився 31 жовтня 1989 року у м. Наро-Фомінськ РФ.

У 2012 році з відзнакою закінчив Полтавський університет економіки та торгівлі за спеціальністю «Економічна кібернетика» та отримав кваліфікацію магістр економічної кібернетики.

Трудову діяльність розпочав у 2012 році на посаді провідного спеціаліста відділу планово-ресурного забезпечення та інформаційних технологій  Головного управління юстиції у Полтавській області. У вересні 2012 року прийняв присягу державного службовця. У березні 2015 року був переведений на посаду головного спеціаліста відділу матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

28 липня 2015 року призначений начальником відділу інформаційної та матеріальної інфраструктури Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У липні 2016 року відділ перейменовано у відділ персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У березні 2017 року відділ перейменовано у відділ підстримки та розвитку інфраструктури Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
   

ATO