Архів новин  

   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Дворовенко Максим Іванович

Дворовенко Максим Іванович

Дворовенко Максим Іванович

Начальник відділу «Машівське бюро правової допомоги»

Народився 28 лютого 1983 року в смт. Машівка, Машівського району, Полтавської області.

З 2000 року по 2005 рік навчався в Полтавському національному технічному університеті ім. Ю.Кондратюка, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства», кваліфікація «Спеціаліст з правове регулювання економіки підприємства».

З 2005 по 2012 рік працював на посаді спеціаліста І категорії Машівського районного управління юстиції.

У 2008 році пройшов навчання у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції Міністерства юстиції України на теми: «Проблемні питання легалізації об’єднань громадян та інших громадських формувань», «Проблемні питання легалізації структурних утворень політичних партій та контролю за дотриманням статутів політичних партій».
З 2011 року по 2015 рік навчався в Полтавській філії Міжрегіональної академії управління персоналом, де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – «Юрист».

З січня 2012 року по травень 2016 року працював на посаді провідного спеціаліста Машівського районного управління юстиції.

У серпні 2016 року призначений на посаду заступник начальника відділу «Машівського бюро правової допомоги».

У 2010 році за значний внесок у розвиток безкоштовного надання юридичних послуг малозабезпеченим верствам населення, сумлінну багаторічну плідну діяльність та високий професіоналізм, нагороджений Почесною грамотою Машівської районної державної адміністрації.

У 2011 році за сумлінну працю та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків нагороджений грамотою Головного управління юстиції у Полтавській області.

У 2013 році за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне виконання покладених завдань і службових обов’язків нагороджений Почесною грамотою Машівської районної ради.

У 2014 році за сумлінну працю та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків нагороджений грамотою Головного управління юстиції у Полтавській області.

   
   

ATO