Архів новин  

   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 49

Бубир Людмила Григорівна

Директор Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Народилася 20 травня 1979 року в с. Дмитрівка Машівського району Полтавської області.

У 2002 році закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В. Г. Короленка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика, інформатика», отримавши кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики.

У 2007 році здобула другу вищу освіту: закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України «Державне управління», отримавши кваліфікацію магістра державного управління.

Розпочала трудову діяльність у 1998 році на посаді вчителя математики Сахнівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Машівського району Полтавської області. У травні 2007 року прийняла Присягу державного службовця і до вересня 2007 року працювала на посаді головного спеціаліста відділу оплати праці та врегулювання соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Машівської районної державної адміністрації Полтавської області. З вересня 2007 року по жовтень 2009 року працювала головним спеціалістом сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області. У жовтні 2009 року призначена на посаду завідувача сектору організаційно-кадрової роботи та документообігу Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області. З лютого 2013 року по травень 2015 року працювала на посаді завідувача сектору реалізації державної політики у сфері державної служби та місцевого самоврядування Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області.

2 червня 2015 року призначена директором Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, співпрацю з органами місцевого самоврядування, активну громадську позицію відзначена Почесною грамотою Полтавської обласної ради з врученням нагрудного знака (2010 р.). За багаторічну сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків нагороджена Подякою Головного управління державної служби України (2011 р.).

   
   

ATO