Архів новин  

Лютий 2020
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

№ 56

Деталі

Simonenko S

До Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомогив квітні 2016 року звернулася гр. Петренко, яка повідомила, що в 2013 та 2014 роках уклала депозитні договори з кредитною спілкою, по закінченню дії договорів грошові внески та нараховані відсотки їй так і не були повернуті.

Детальніше...

№ 55

Деталі

Timohina

Адвокат Тимохіна Людмила надавала правову допомогу громадянці А.

В 2015 році до однієї з районних прокуратур Полтавської області надійшла окрема ухвала одного із районних судів Полтавської області по цивільній справі за заявою громадянки С. про видачу додаткового рішення по справі тієї ж громадянки за позовом між С та її чоловіком про розірвання шлюбу щодо виявлення в ході судового розгляду факту підробки документів.

Детальніше...

№ 54

Деталі

GlazkovАдвокат: Глазков Сергій Миколайович

На початку 2016 року до Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Т. з заявою про призначення їй адвоката, оскільки їй та її доньці нотаріусом було відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину на частину будинку, так як спадкодавець за життя не оформив належним чином право власності на будинок і відсутні правовстановлюючі документи.

Детальніше...

№ 53

Деталі

ZulinaАдвокат: Жиліна Ольга Василівна

До Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася гр.Д - мати чотирьох неповнолітніх дітей, для надання їй правової допомоги, а саме: складення процесуальних документів та представництва інтересів в суді стосовно стягнення аліментів на утримання дітей, оскільки їх батько ніякої матеріальної допомоги не надає.

Детальніше...

№ 52

Деталі

PasykАдвокат: Пасюк Василь Володимирович

До Кременчуцького місцевого центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги звернулася пані Ольга (ім'я змінено), яка відбувала покарання у місцях позбавлення  волі. Жінка потребувала допомоги у представленні її інтересів в суді у справі  про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей за позовом органу опіку і піклування райдержадміністрації.

         Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги призначив пані Ользі адвоката за рахунок державних коштів -  Василя Пасюка.

Детальніше...