Архів новин  

Березень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Майбутнім педагогам розповіли як реалізувати своє виборче право

Деталі

54381449 2372739512765919 3367636341570404352 n

У рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Полтавській області поінформували студентів Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г. Короленко про те як реалізувати свої виборчі права на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Детальніше...

Продовжуються акції правового інформування для державних службовців

Деталі

2233

З 18 березня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалася друга сесія професійної програми для двох груп слухачів з числа посадових осіб органів місцевого самоврядування: сільських, селищних голів та посадових осіб міськрайвиконкомів, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, яке відкрила директорка центру Наталія Осипенко.

Детальніше...

Твій голос – твій вибір

Деталі

viber image 2019 03 18 15.50.58

Саме під такою назвою відбувся захід для студентів Полтавського професійного ліцею у рамках реалізації правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!».

Під час заходу заступниця начальника відділу комунікацій та право просвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко розповіла студентам, які в цьому році будуть голосувати вперше як здійснити своє волевиявлення.

Детальніше...

Фахівці Карлівського бюро правової допомоги надають роз’яснення про порядок відводу судді

Деталі

vidvid1403

До Карлівського бюро правової допомоги звернулася громадянин А, з питаннями, щодо підстав та порядку відводу судді по справі.Фахівці бюро надали клієнту роз’яснення згідно чинного законодавства.

Відвід - це заявлена неможливість брати участь у справі для учасників процесу, які не беруть участь у справі, які вже вступили у справу, або вирішувати справу для судді, який вже прийняв справу.

Детальніше...

Про особливості проведення правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» інформували фахівці Лубенського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

ympgolosy

У рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!» працівники Лубенського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги провели ряд заходів під час яких роз’яснювали щодо виборчих прав та виборчих процедур до, під час та після виборів.

Детальніше...

На Полтавщині продовжують свою роботу мобільні групи з інформування громадян про законодавчі новації Уряду

Деталі

12.03.2019 mobilna tocvhka Horolska RDA 2

12 березня 2019 року у приміщенні Хорольської районної державної адміністрації Полтавської області працювала мобільна група щодо роз’яснення питань впровадження ініціатив та проектів, які започатковує Уряд та Мін’юст, в якій взяла участь заступник начальника Хорольського бюро правової допомоги Наталія Тарасенко.
     Цього ж дня, керівник Машівського бюро правової допомоги, Максим Дворовенко спільно з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Полтавській області в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» розповіли керівникам установ, підприємств, організацій, а також представникам органів місцевого самоврядування про впровадження ініціатив та проектів, які започатковує Уряд та Мін'юст.

Детальніше...

Великобагачанське бюро правової допомоги інформує щодо алгоритму дій споживача в разі придбання товару неналежної якості

Деталі

110320191

Нормативно-правові акти, якими врегульовано відносини між споживачами та суб’єктами, які здійснюють торгівельну діяльність, а також визначено механізм захисту прав споживачів є Закон України «Про захист прав споживачів» та Постанова Кабінету міністрів України «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів» № 833 від 15 червня 2006 року.

Відповідними документами зазначено, які права має споживач у разі придбання товару неналежної якості, а саме, коли споживачем виявлено товар неналежної якості то протягом встановленого гарантійного строку або протягом чотирнадцяти днів споживач має право повернути та вимагати безоплатне усунення недоліків товару.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Колектив Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області щиро вітає усіх жінок з Міжнародним жіночим днем - 8 березня!
  2. Інформаційний дайджест Лубенського місцевого центру за 5 березня 2019 року
  3. Дайджест заходів відділу «Гадяцьке бюро правової допомоги» Другого полтавського МЦ з надання БВПД за 05.03.2019
  4. Про заповнення вакантних посад у відділі Полтавське бюро правової допомоги
  5. Особливості декларування у 2019 році. Консультують фахівці системи безоплатної правової допомоги
  6. Правовий путівник для виборця. Як на практиці реалізувати своє виборче право
  7. На Полтавщині розпочали свої роботу мобільні групи, які інформують громадян про ініціативи та проекти Уряду та Мін’юсту
  8. «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ!» або як виборцю дізнатися про свої права
  9. Філія Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області інформує!
  10. Обмін досвідом з Оржицьким бюро правової допомоги
   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам