Архів новин  

   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Правопросвітницький захід в рамках інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство»

Деталі

67125921 1303029346532881 3979261988285972480 o115 липня 2019 року головний спеціаліст організаційної роботи, юридичного забезпечення та розвитку інфраструктури Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Дарина Бурба та заступник  начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Полтавського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Гречка на базі БО «Меридіан» спільно провели правопросвітницький захід в рамках інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство» для ініціативної групи жінок, які представляли філіал БО «Легалайф-Україна» в Полтавській області та Регіональним представником Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок «ВОЛНА» Яніною Стамбовською.

Детальніше...

Навчання представників територіальних громад – шлях до їх розвитку та вдосконалення

Деталі

DSC 1137

Реформа децентралізації вимагає забезпечення органів місцевого самоврядування високопрофесійними та кадрами, які спрямовуватимуть свою діяльність на впровадження у громадах нових, амбітних та дієвих проектів для її мешканців

11 липня 2019 року  у Нових Санжарах відбувся черговий кущовий семінар на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині. Цього разу його учасниками стали сільські, селищні голови, депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, держслужбовці Новосанжарського, Козельщинського та Кобеляцького районів.

Детальніше...

Правові квести – гарна традиція для учнівської молоді Полтавщини

Деталі

DSC 0957

Вже доброю правовою традицією серед учнівської молоді   Полтавщини стали інформаційно-просвітницькі квести «Від знання до безпеки», які проводяться за ініціативи Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я». Лише з початку цього року відбулося 3 такі квести і с-щі Опішня, м. Зінькові та Полтаві.

Днями такий захід відбувся у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт» Кременчуцького району. Квест  мав на меті виховати в дітей інтерес до правових знань, популяризувати правові поняття, поглибити знання здобуті учнями на уроках, сформувати правової культури дітей, інформувати про систему БПДоргани юстиції, поліцію.

Детальніше...

Підготуйтеся до позачергових виборів до Верховної Ради України завчасно. Перевірте себе у списках виборців

Деталі

11072019

Позачергові вибори до Верховної Ради України відбудуться 21 липня 2019 року. Проте, щоб скористатися своїм виборчим правом, можна звернутися для уточнення своїх персональних даних до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Як це зробити читайте у чергових консультаціях фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

Порядок надання земельних ділянок для сільськогосподарських потреб

Деталі

gjkmif

Громадянам землі сільськогосподарського призначення передаються у власність та надаються у користування для ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, сінокосіння та випасання худоби, ведення товарного сільськогосподарського виробництва, фермерського господарства.

          Про особливості надання земельних ділянок для сільськогосподарських потреб консультують фахівці Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Як змінити місце голосування на парламентських виборах. Чергові консультації фахівців системи БПД

Деталі

09072019

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України.

Якщо ж на день на день виборів громадяни не будуть перебувати за місцем своєї реєстрації,тоді слід заздалегідь потурбуватися про те, щоб тимчасово змінити своє місце голосування.

Про те яка процедура зміни місця голосування консультують фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

Правовий алгоритм виїзду дітей за кордон. Консультації фахівців системи БПД

Деталі

zakordon

Нарешті настало довгоочікуване літо і батьки бажають оздоровити своїх дітей, зокрема і за кордоном. Під час планування подорожі за кордон із дітьми батьки часто стикаються із досить заплутаним законодавством щодо виїзду неповнолітніх дітей за кордон. Питання виникають стосовно того, чи потрібен дозвіл одного чи двох батьків, як бути, якщо батьки розлучені, яким є термін дії дозволу батьків на виїзд дитини за кордон тощо.

Про те, які правові нюанси слід врахувати батькам плануючи поїздку за кордн читайте у чергових консультаціях фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

   

peremishcheni

   
   

   

ATO

   

   

   
   
   

Адвокатам