Архів новин  

Листопад 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокатів Полтавщини навчали застосуванню кримінально-процесуального законодавства

Деталі

DSCN8989

«Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів» саме під такою назвою відбувся тренінг для адвокатів, які співпрацюють із системою БПД області. Головним завданням тренінгу стало обговорення найкращих способів надання правової допомоги відповідно до Кримінального процесуального кодексу України у світлі Європейської Конвенції з прав людини.

Детальніше...

Фахівчиня безоплатної правової допомоги допомогла жительці Диканщини відстояти своє право на отримання пенсійних виплат

Деталі

pensia20112019

До Диканського бюро правової допомоги звернулася місцева мешканка М. з проханням допомогти у вирішенні питання щодо безпідставної невиплати їй пенсії за період з 1 липня 2017 року по 30 квітня 2018 року.

Жінка повідомила, що вона є внутрішньо переміщеною особою, пенсіонеркою, перебуває на обліку в місцевому відділі обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України Полтавської області та одержує пенсію за віком. Проте, з липня 2017 року їй припинили виплачувати пенсію за результатами проведеної верифікації, обґрунтовуючи свої дії тим, що постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 року № 335 до Порядку призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365, внесено зміни, згідно з якими суми соціальних виплат, які не виплачені за минулий період, обліковуються в органі, що здійснює соціальні виплати, та виплачуються на умовах окремого порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України. Оскільки на момент звернення громадянки такий порядок не було визначено, то пенсію за спірний період у сумі 17 158,29 грн. буде виплачено за наявності бюджетного фінансування.

Детальніше...

Майбутніх державних управлінців навчали ефективній комунікації

Деталі

IMG 20191119 094122

Як ефективно спілкуватися, з чого складається процес комунікацій, чим відрізняється процес спілкування із комунікаціями у публічному управлінні, про ці та інші питання говорили учасники інтерактивного тренінгу «Ефективні комунікації в публічному управлінні», який відбувся в Полтавській державній аграрній академії.

Захід проводився у рамках тижня факультету економіки та менеджменту і призначений для здобувачів вищої освіти 1 курсу денної форми навчання за освітньо-професійною програмою Публічне управління та адміністрування спеціальності Публічне управління та адміністрування.

Під час заходу начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко розповіла про основні аспекти ефективної комунікації в публічному управлінні, як їх досягнути її , які при цьому очікують ризики.

Детальніше...

Продовжується Місячник правових знань

Деталі

2019 11 14 13 10 27

У Полтаві у навчальних закладах продовжується Місячник правових знань, який має на меті виховання свідомого, добросовісного і законослухняного громадянина і патріота держави. До участі у ньому залучаються і фахівці системи. Так, начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко поінформувала учнів Полтавської загальноосвітньої школи №18 про особливості юридичної відповідальності неповнолітніх.

Детальніше...

Продовжуємо підвищувати правову свідомість полтавської молоді

Деталі

viber 2019 11 14 13 10 27

Про особливості юридичної відповідальності неповнолітніх говорили сьогодні з учнями Полтавської загальноосвітньої школи №26.

Що таке юридична відповідальність з якого віку вона настає, які підстави для притягнення, які покарання застосовуються до неповнолітніх. Про ці та інші питання розповіла школярам начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Юлія Козаченко.

Детальніше...

Як протидіяти домашньому насильству говорили учасники круглого столу

Деталі

141120192

Про домашнє насильство та як протидіяти цьому явищу говорили сьогодні учасники круглого столу, який відбувся в Головному управлінні Національної поліції Полтавської області. Учасниками зібрання стали представники поліції, структурних підрозділів облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування міста, освітяни і медики.

Долучився до заходу і заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Ігор Клименко.

Детальніше...

Про гендерну рівність говорили учасники тренінгу у Полтаві

Деталі

12.11.19 trening VPO kerivnuk Orzhytsya byro Igor Rozhko 6

Днями директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий та начальник Оржицького бюро правової допомоги Ігор Рожко взяли участь у тренінгу «Внутрішнє переміщення в Україні: гендерна чутливість локальних політик, юридичних інструментів ібізнес-практик» за участі тренерок, експерток з прав людини Марія Ясеновська та Олена Уварова. Переважну більшість учасників тренінгу склали судді судів Полтавської області. Обговорювали міжнародні та національні стандарти та розробляли шляхи вирішення юридичних задач на тему гендерної рівності.

Детальніше...