Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

10 грудня відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

DSCN9382

10 грудня 2019 року в Україні вперше відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, який приурочений до Дня прав людини та проводиться 10 грудня в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Цього дня представники системи БПД діляться регіональними нюансами роботи та досвідом взаємодії з партнерами. Клієнти розповідають свої життєві історії боротьби за справедливість. Під час екскурсії до місцевих центрів та бюро правової допомоги учнівська, студентська молодь та активна громадськість знайомиться з роботою системи та переконатися у її дієвості.

Детальніше...

Відбудеться Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

Деталі

75543639 2436735906424059 2058259073974927360 o

10 грудня 2019 року в Україні вперше відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, який приурочений до Дня прав людини та проводиться 10 грудня в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Представники системи БПД поділяться регіональними нюансами роботи та досвідом взаємодії з партнерами. Клієнти розкажуть свої життєві історії боротьби за справедливість. Під час екскурсії до місцевих центрів та бюро правової допомоги учнівська, студентська молодь та активна громадськість зможе ознайомитися з роботою системи та переконатися у її дієвості.

Детальніше...

Право жінок на владу

Деталі

30623189 1c0eeb38

Саме під такою назвою у Полтаві у Галереї мистецтв ім. Миколи Ярошенка відбувся відповідний Форум. Подібний захід у місті організовується вперше, але він же викликав неабияку зацікавленість серед жіноцтва міста і за день до заходу вже зареєструвалось 120 учасників. Організатором заходу стало Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. У якості спікера до участі у заході також запросили і директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого.

Детальніше...

Тижневий дайджест заходів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області

Деталі

2233

Минулий тиждень виявився дуже плідним на правопросвітницькі заходи, які провели та у яких взяли участь фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Так, лише за минулий тиждень відбулося 13 таких заходів, учасниками яких стали фахівці Регіонального центру.

Про протидію домашньому насильству, Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», юридичну відповідальність неповнолітніх, загрози в Інтернет просторі говорили протягом минулого тижня фахівці Регіонального центру під час правопросвітницьких заходів на теренах області.

Детальніше...

Запрошуємо адвокатів взяти участь у тренінгу

Деталі

roi gains through employee training profitguide com vrRJLG clipart

 

12 грудня 2019 року з 09.30. по 18.30. в актовому залі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  відбудеться тренінг для адвокатів на тему: «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів».

З метою формування списку учасників необхідно в термін до 28 листопада 2019 року заповнити гугл-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7qJkTGYd6VHDpc7VUkLYUOUCmxSVA9qlm-nm875D3f114TA/viewform?usp=sf_link

Запрошуємо адвокатів до участі у семінарі

Деталі

28.11.2019

28 листопада 2019 року о 15.00. у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  за адресою: м. Полтава, вулиця Європейська, 37/40 (актова зала) відбудеться семінар на тему: «Результати Моніторингу візитів НПМ (національний превентивний механізм) в Полтавській області та безпека під час спілкування в місцях несвободи». Доповідач: Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Полтавській області Віра Яковенко.

Для реєстрації у заході необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVTX87JxuHIfVldYADSaQTlHZRAi7s-UmPgWvZNs1vHjOZIw/viewform?usp=sf_link

Адвокатів Полтавщини навчали застосуванню кримінально-процесуального законодавства

Деталі

DSCN8989

«Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів» саме під такою назвою відбувся тренінг для адвокатів, які співпрацюють із системою БПД області. Головним завданням тренінгу стало обговорення найкращих способів надання правової допомоги відповідно до Кримінального процесуального кодексу України у світлі Європейської Конвенції з прав людини.

Детальніше...