Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 194 гостей та відсутні користувачі

   

Реєстрація місця проживання дитини без згоди одного із батьків

Деталі

o 1cgeec6o11g4v1emc1ea61hs0gcap

Неодноразово клієнти Великобагачанського бюро зверталися за вирішенням життєвої проблеми щодо здійснення реєстрації місця проживання дитини, коли один із батьків не надає письмової згоди на реєстрацію місця проживання цієї ж дитини.
Згідно п.18 Постанови КМУ від 02.03.2016 року № 207 у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місце проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

Детальніше...

Адресна допомога жительці с.Тахтаулове

Деталі

Полтавське бюро адресна 21.01

21 січня 2020 року фахівець безоплатної правової допомоги Полтавщини Артем Пархоменко здійснив виїзд до с. Тахтаулове Полтавського району для надання адресної_допомоги громадянці С., яка звернулася у зв’язку з необхідністю визнання особи, яка колись проживала та була зареєстрована в її будинку, такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Детальніше...

Про мобільне шахрайство та його попередження говорили в Машівці

Деталі

12

Одним з основних видів злочинів в телекомунікаційному середовищі є мобільне шахрайство, яке стрімко набирає силу і перетворюється в справжню епідемію.
Ситуації шахрайства, пов’язані з дзвінком або sms-повідомленням від працівника неіснуючого банку, з метою незаконного отримання персональних даних або даних банківської картки, афери про надзвичайну ситуацію з рідними, вітання з неіснуючим виграшем та покупки через інтернет - магазини за попередньою оплатою, все частіше зустрічаються у повсякденному житті.

Детальніше...

Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

konkurs advokativ 2020 1515x1071

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Мої права у громадському транспорті. Які права та обов’язки мають водії

Деталі

110120

Відвалився люк на ходу, випала людина під час руху, придавило ногу, розбили носа – і це все не сюжет із якогось фільму в стилі екшн, а лише невелика частина «пригод»під час поїздки у громадському транспорті. Дуже часто водії громадського транспорту не зупиняються на зупинках, коли бачать пільговика чи пенсіонера, порушують правила перевезень або дорожнього руху, внаслідок чого травмуються пасажири. Не проводиться прибирання та санітарна обробка транспортних засобів.

Як же уникнути порушень своїх прав у громадському транспорті з боку водіїв, перш за все аби відстоювати свої права, необхідно принаймні їх знати. Про те, які ж права та обов’язки мають водії громадського транспорту консультують фахівці Регіонального центру з надання безплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

Безпека у громадському транспорті. Права та обов’язки перевізників

Деталі

pereviznyky09012020

Щодня ми всі постійному перебуваємо в динамічному русі: робота, домівка, відпочинок, відрядження, екскурсії – все це вимагає від нас використання різних видів транспорту, переважно, громадського. Користуючись ним, ніколи не потрібно забувати про безпеку і варто знати, які права мають учасники транспортного процесу.

Незважаючи на те, що усім нам добре відомий крилатий вислів "Споживач завжди правий”, права споживачів продовжують порушувати. Щоденно кожен з нас без винятку зустрічається з обрахуванням, неналежним обслуговуванням, наданням послуг не в повному обсязі, або неналежного рівня чи некоректною поведінкою обслуговуючого персоналу, зокрема, водіїв маршрутного таксі. Часто зустрічаються випадки порушення перевізниками або водіями правил надання послуг пасажирським автомобільним транспортом.

Про те, які ж права та обов’язки мають перевізники консультують фахівці Регіонального центру з надання безплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

Контроль за інформуванням про затримання осіб – запорука якісної та своєчасної правової допомоги

Деталі

DSCN0085

Право затриманих осіб на безоплатну правову допомогу закріплено у Конституції України та Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

Механізм співпраці правоохоронних органів та Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо дотримання права затриманої особи на правничу допомогу, гарантовану державою, визначено Порядком інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року № 1363 (зі змінами).

Детальніше...

Більше статей...

  1. Як повернути товар належної якості до магазину. Про правові аспекти захисту прав споживачів у чергових консультаціях фахівців системи БПД
  2. Феєричне святкування або чи можна використовувати феєрверки та салюти у Новорічну ніч
  3. Про здобутки та виклики системи безоплатної правової допомоги говорили у Регіональному центрі
  4. Робочі візити до поліцейських відділків Полтави
  5. Регіональний центр та Полтавська обласна організація профспілки працівників державних установ України об’єднали зусилля для захисту трудових прав
  6. З майбутніми правниками говорили про можливості системи безоплатної правової допомоги
  7. Правопросвітництво Полтавського місцевого центру у Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги
  8. 10 грудня відзначається Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги
  9. Відбудеться Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги
  10. Право жінок на владу