Архів новин  

Червень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Запрошуємо представників засобів масової інформації міста Полтави взяти участь у заході!

Деталі

presanons26062019

26 червня 2019 року о 10.00. за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40 (приміщення Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, 2 поверх) відбудеться засідання круглого столу на тему «Конституційні механізми захисту прав людини в Україні».

Детальніше...

Про особливості надання правової допомоги засудженим говорили під час круглого столу у м. Полтаві

Деталі

DSCN5156

 

20 червня 2019 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбувся круглий стіл на тему «Надання безоплатної правової допомоги особам, які перебувають під вартою чи засуджені до позбавлення волі».

Захід мав на меті обговорити проблемні питання щодо забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які перебувають під вартою чи засуджені до позбавлення волі.

Його учасниками стали представники Регіонального, Полтавського місцевого центрів з надання БВПД, адвокати, які співпрацюють з системою, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та представники Державної установи «Полтавська установа виконання покарань (№23)».

Детальніше...

Які права та гарантії мають біженці в Україні

Деталі

bigenci

У житті сучасного людства все більшого місця посідають турботи, пов’язані з подоланням різних кризових явищ, які виникають з розвитком земної цивілізації та певною мірою залежать від внутрішніх та зовнішніх чинників, що на них впливають. Війни, стихійні лиха, порушення прав людини – головні причини того, чому люди змушені кидати свої домівки й шукати кращого життя деінде. У XX сторіччі кількість біженців стрімко зростала. Щороку в усьому світі 20 червня відзначають Всесвітній день біженців. Його встановлено згідно з рішенням 55-ї сесії Генасамблеї ООН від 4 грудня 2000 року й відзначають з 2001 року водночас з Африканським днем біженця.

       Про те, які права та гарантії мають біженці в Україні консультують фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Детальніше...

День відкритих дверей відбувся у Регіональному центрі

Деталі

DSCN5094

Сьогодні, 20 червня 2019 року, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області гостинно відкрив свої двері для студентів Полтавської державної аграрної академії, які можуть бути залучені до роботи в системі безоплатної вторинної правової допомоги на перспективу.

Заступник директора Регіонального центру Ігор Клименко ознайомив майбутніх юристів з роботою центру, детально поінформував студентів про систему безоплатної вторинної правової допомоги, а також про реалізацію права громадян щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги, розповів про досягнення та здобутки центру та адвокатів системи безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Диканське бюро правової допомоги відстояло право громадянки на отримання житлової субсидії

Деталі

630 360 1496996560 2557

У листопаді 2018 року до Диканського бюро правової допомоги звернулася жінка з проханням допомогти захистити її права у спорі з місцевим управлінням соціального захисту населення.

Клієнтка пояснила, що внаслідок пожежі її будинок було знищено і вона змушена винаймати собі житло. Зважаючи на скрутне матеріальне становище жінка скористалася своїм правом на отримання адресної державної соціальної допомоги і отримувала в період 2016-2018 років житлову субсидію на оплату комунальних послуг в найманому будинку.

Детальніше...

Правові потреби громад на Хорольщині, які вони та як їх вирішувати

Деталі

DSCN4863

19 червня 2019 року у м. Хорол для сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, держслужбовців Хорольського та Семенівського районів провели навчання як вирішувати та реагувати на правові потреби представників територіальних громад.

Кущовий семінар на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині» зібрав представників   системи безоплатної правової допомоги області, Полтавської обласної ради, Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області, Департаменту охорони здоров'я   Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області.

Детальніше...

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

iurfem

Шановні юристи та адвокати!

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

Детальніше...

   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   
   
   

Адвокатам