Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Затверджений план заходів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області з відзначення Дня Незалежності України у 2019 році

Деталі

96FB42CF A572 467A B024 09A493A10CD3 w1023 r1 s 810x455

Серпень місяць багатий на визначні дати в історії нашої державності: це і День Державного Прапора, і День Незалежності України. Фахівці системи безоплатної правової допомоги не залишилися осторонь державних свят, тому Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, затверджений План заходів з відзначення Дня Незалежності України у 2019 році.

Детальніше...

І ярмаркували, і безоплатну правову допомогу надавали

Деталі

20.08.2019 pruyom gromadyn MDTD Sorochunskuy yrmarok Murhorodske BPD 2

Традиційно на Полтавщині наприкінці серпня проходить Національний Сорочинський ярмарок, який є  одним із найвідоміших ярмарків в Україні, що відбувається в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині. Цього року ХХІ ярмарок буде проходити з 20 по 25 серпня.

Не оминули поза увагою такий захід і фахівці системи БПД області. 20 серпня 2019 року заступниця начальника Миргородського бюро правової допомоги Наталія Пищимуха спільно з фахівцями Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели виїзний прийом громадян на Сорочинському ярмарку та вуличне інформування.

Детальніше...

Як громадяни оцінювали якість роботи судів говорили під час круглого столу у Полтаві

Деталі

DSCN5920

9             серпня 2019 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося засідання круглого столу на тему «Обговорення аналітичного звіту, щодо результатів опитування відвідувачів судів у Полтавській області». Захід мав на меті обговорення результатів опитування відвідувачів судів у Полтавській області, яке було проведено в рамках співпраці між Радою суддів України та Програмою USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» та презентувати проекти аналітичних звітів, які містять рекомендації для покращення ситуації в судах.

Учасниками зібрання стали працівники системи безоплатної правової допомоги, представники органів суддівського самоврядування і судів та волонтери, що долучалися до проведення анкетувань за допомогою карток громадського звітування (далі - КГЗ).

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – липень 2019 року

Деталі

dajest072019

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД впродовж липня 2019 року. Започаткований новий сервіс у системі безоплатної правової допомоги – проведення досліджень правових потреб громад. У восьми регіонах України вже працюють сімейні радники. Другий кабінет медіації для клієнтів системи БПД відкрито у Вінниці. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у липневому дайджесті.

Переглянути цей випуск, а також попередні випуски інформаційного дайджесту – у відкритому доступі до перегляду та завантаження на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Переглянути випуск

Військовим прокурорам розповіли про можливості системи БПД Полтавщини

Деталі

P8020002

2 серпня 2019 року начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Людмила Армеєва завітала до Військової прокуратури Полтавського гарнізону.

Детальніше...

Як захистити себе споживачам комунальних послуг?

Деталі

lubny RDA Shirstova 2

Про це йшлося під час семінару-навчання із громадськими активістами, секретарями сільських рад та представниками районних структур, який відбувся сьогодні, 1 серпня 2019 року у приміщенні Лубенської районної державної адміністрації. Учасниками заходу стали також і представники системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Адвокат системи безоплатної правової допомоги допоміг одинокій матері

Деталі

MatyOdyna4ka

           До місцевого центру звернулася малозабезпечена особа з питання надання їй безоплатної вторинної правової допомоги як відповідачу у справі за позовом управління соціального захисту населення районної державної адміністрації про стягнення надміру виплачених коштів допомоги на дітей одиноким матерям.

           Управління обґрунтовувало своє звернення до суду тим, що під час перевірки нарахувань коштів допомоги на дітей одиноким матерям, було виявлено, що громадянці   виплачені надлишкові суми у зв’язку з наданням нею неправдивих відомостей, які внесені до декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги. За період з 01.01.2016 року по 31.10.2017 року відповідач сплатила суму надміру виплачених коштів, так як притягалася до кримінальної відповідальності за шахрайство. Решту коштів надлишково сплачених за період з 01.10.2011 року по 31.03.2012 року, відповідач повинна сплатити на їх користь відповідно до позову.

Детальніше...