Архів новин  

Травень 2019
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Молодь Полтави шукала правові знання під час інформаційно-просвітницького квесту

Деталі

IMG 0627

22 травня 2019 року у Полтаві в приміщенні спортивного комплексу Головного управління Національної поліції у Полтавській області відбувся перший інформаційно-просвітницький квест «Від знання до безпеки», який є громадським, волонтерським проектом, представленим в інтерактивній формі, спрямованим на досягнення соціально корисного результату (активізація уваги соціуму до теми прав дітей та формування негативних установок серед молоді, щодо їх вживання), організованого згідно певного алгоритму (має чітку програму та етапи реалізації) і передбачає виконання різних завдань упродовж визначених Оргкомітетом Конкурсу часових меж. Конкурс є некомерційним творчим проектом, задачею якого є використання формату Квесту в якості соціальної реклами для привернення уваги населення (підлітків, вихователів, вчителів, дорослих, небайдужих громадян) до вирішення нагальних проблем українського суспільства. Конкурс проводиться в один день, але передбачає попередню підготовку команд-учасників. Головною інновацією конкурсу є те, що він реалізується в місті вперше і передбачає залучення представників різних соціальних та громадських інституцій. Ще однією особливістю квесту є активне включення підлітків у інтерактивну профілактично-просвітницьку акцію.

Детальніше...

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

21.05kom 0

Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Який порядок зарахування дітей до першого класу інформують фахівці системи безоплатної правової допомоги

Деталі

2017 08 31 11

Стаття 53 Конституції України гарантує право кожного на освіту. Крім того, Основний закон визначає, що повна загальна середня освіта є обов'язковою.

Закон України "Про освіту" визначає, що початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Детальніше...

Кобеляцьким пенсіонерам роз”яснювали ініціативи Мін”юсту

Деталі

16.05.2019seminarkobelyki

16 травня 2019 року головний спеціаліст Кобеляцького бюро правової допомоги Ірина Тихоненко в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» долучилася до виїзного прийому Кобеляцької міської ради та провела семінар для пенсіонерів. Чудовий настрій та сонячна погода супроводжували присутніх впродовж всього заходу. Корисними й доречними стали в нагоді правові знання від головного спеціаліста, які в межах ініційованої Мін’юстом кампанії «Відповідальне батьківство» розповідала пенсіонерам як отримати податкову знижку на розвиток дитини, про суттєві обмеження до неплатників аліментів, передбачені законом #ЧужихДітейНеБуває, а також про послугу #МуніципальнаНяня.

Детальніше...

Мешканці Піщанської об“єднаної територіальної громади мали змогу отримати безоплатну правову допомогу

Деталі

15.05.2019 pichaneotg

15 травня 2019 року, начальник відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД Світлана Терещенко спільно з начальником Кременчуцького районного відділу ДРАЦС Мариною Сіморою зустрілися з представниками громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу.

        У ході заходу присутніх ознайомили з практичними аспектами діяльності системи безоплатної правової допомоги, основними напрямками діяльності та організацією співпраці з партнерськими організаціями.

Детальніше...

Навчаємо учнівську молодь як захистити свої права як споживача

Деталі

15052019 zaxustpravspogivachiv

В рамках проекту “#Я МАЮ ПРАВО!”, начальниця Кобеляцького бюро правової допомоги Ілона Бобрищева провела семінар для учнів 9-х класів Кобеляцького ліцею № 2 Кобеляцького району у формі діалогу обговорили тему: ” Захист прав споживачів у сфері обслуговування”.

     Під час діалогу працівник бюро зазначила, що споживач має право на достовірну інформацію про товар.

Детальніше...

Як у Великій Багачці державним службовцям правові знання давали

Деталі

DSCN3964

15 травня 2019 року, Велика Багачка стала центром правопросвітництва для сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, держслужбовців Великобагачанського та Миргородського районів. Вчора на Полтавщині, вперше в цьому році, пройшов кущовий семінар на тему: «Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині».

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова Великобагачанської районної державної адміністрації Байрамов Камандар Іскяндар-огли, голова Миргородської районної ради Леонід Яринич та депутат Полтавської обласної ради VII скликання Олег Діденко, які відзначили активну співпрацю органів місцевого самоврядування та системи БПД, повідомили про необхідність  її  поглиблення, зокрема,  під час  спільної правопросвітницької роботи задля   забезпечення населення належними правовими знаннями.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Правопросвітницькі заходи – можливість поінформувати якомога більше громадян про їх права та безоплатну правову допомогу
  2. Багатодітні сімї. Правовий статус та державна підтримка
  3. Правопросвітництво та правова допомога для мешканців Староаврамівки
  4. Про актуальні питання в сфері трудового законодавства поінформували безробітних Зіньківщини
  5. Пільги та гарантії щодо захисту трудових прав жінок та матерів в Україні
  6. Які пільги мають учасники бойових дій консультують фахівці системи безоплатної правової допомоги
  7. Інформаційний дайджест системи БПД
  8. Працівники Гадяцького бюро правової допомоги роз’яснюють порядок поділу щорічної відпустки на частини
  9. Керівники бюро Полтавщини обговорили актуальні питання у діяльності системи
  10. Відтепер безоплатну правову допомогу з земельних питань можна отримати простіше
   

peremishcheni

   

   

ATO

   

   

   
   
   

Адвокатам