Архів новин  

Лютий 2020
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Система БПД Полтавщини отримала підтримку Полтавської обласної ради

Деталі

BPD logo

                   Конституцією України на державу покладено обов’язок доведення до населення законів та інших нормативно-правових актів, що визначають права і обов’язки громадян. Сьогодні саме життя ставить на порядок денний питання подальшого розвитку  правосвідомості населення, задоволення їхніх потреб у правовій інформації. Чільне місце у питаннях підвищення рівня правової освіти населення належить правопросвітницькій діяльності системи безоплатної правової допомоги.    

     28 лютого у Полтавській обласній раді відбулося пленарне засідання сесії, участь у якому взяв директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий.

Детальніше...

Про виправлення особи після відбуття покарання говорили учасники правового кінозалу у Полтаві

Деталі

DSCN912527 лютого 2020 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області в партнерстві з Регіональним представництвом Уповноваженого Верховної ради України з прав людини проведено засідання клубу документального кіно «Docudays UA» при громадській організації «Україна без тортур». На майданчику системи БПД ініційовано старт нової форми правопросвітницької роботи з молоддю – «Правовий кінозал», що розпочав свою роботу саме з перегляду документального кіно з колекції «Docudays UA» .

Детальніше...

Подолання домашнього насильства – виклики та орієнтири

Деталі

DSCN8924

Одним із викликів для нашого суспільства є домашнє насильство. Часто цей злочин замовчується, про нього бояться говорити. Як долати такі виклики суспільства, протидіяти та взаємодіяти про ці та інші питання говорили 20 лютого 2020 року у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області під час засідання громадської консультативної групи з питань протидії насильства у сім’ї.

Група є одним із прикладів втілення принципів взаємодії поліції та громадян у розрізі теми гендерно-зумовленого насильства та спрямована на реалізацію Канадсько-українського проекту розвитку поліції (CUPDP) у м. Полтаві.

Детальніше...

ПОСИЛЮЄМО ПРАВОВУ СПРОМОЖНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПОЛТАВЩИНИ

Деталі

DSCN8686У місті Решетилівці для сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування, держслужбовців Решетилівського району провели навчання про те як вирішувати правові потреби представникам територіальних громад регіону .

Детальніше...

Консолідація зусиль задля підвищення правової обізнаності населення Полтавської області

Деталі

DSCN8271

«Будь-яка людина, яка потрапила у складну життєву ситуацію може звернутися до фахівців системи безоплатної правової допомоги для отримання безоплатної первинної правової допомоги а саме консультації чи роз’яснення. В області створено розгалужену мережу партнерів - провайдерів правової допомоги, але ми зацікавлені у її розширені», – говорить директор Центру надання безоплатної правової допомоги Олександр Черчатий.


Детальніше...

Правова обізнаність студентів

Деталі

DSCN8124

12 лютого 2020 року відбулася зустріч директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександра Черчатого та фахівців системи БПД області із студентами та викладачами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Детальніше...

Увага! Сайт системи безоплатної правової допомоги тепер єдиний!

Деталі

ввывШановні відвідувачі сайту Регіонального центру!

З 1 січня 2020 року діє єдиний сайт системи БПД за адресою https://legalaid.gov.ua/

Cайти регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги більше не наповнюватимуться інформацією.

Детальніше читайте про це на новому сайті: http://bit.ly/2Q1L8mc