Архів новин  

Червень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Жителі Козельщинського та Оржицького районів отримають безоплатну правову допомогу з питань захисту земельних прав

Деталі

1309anons

З метою убезпечення громадян від агрорейдерства, інформування про можливості  захисту їх земельних прав, 13 вересня 2017 року  у с-щах Козельщина та Оржиця відбудуться чергові виїзди  мобільних груп.

 

 Нагадуємо, що мобільні точки доступу до правової допомоги – це  пункти доступу громадян до безоплатної правової допомоги, де фахівці системи БВПД  спільно з представниками органів юстиції надають консультації громадянам  щодо земельних прав, механізмів їх реалізації, захисту та  діє відповідно до затвердженого графіку. Тобто будь-хто з громадян може звернутися у визначений у графіку час, місце та отримати  кваліфіковану безоплатну юридичну консультацію. 

         Під час візитів фахівці системи безоплатної правової допомоги Полтавщини та органів юстиції області  зустрінуться з керівництвом району, головами сільських, селищних рад та представниками аграрного сектору, поінформують присутніх про питання безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, способи захисту прав на земельні ділянки, спадкування нерухомого майна, роботу комісії з розгляду скарг на дії чи бездіяльність державного реєстратора, земельних спорів, які вирішуються в судовому порядку, правові послуги системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції області  тощо. 

Додатково повідомляємо, що зустріч у Козельщинському районі відбудеться в актовій залі Козельщинської районної державної адміністрації за адресою: с-ще Козельщина, вул. Монастирська, 5.

Зустріч з представниками місцевої влади та аграріями Оржицького району відбудеться  у залі засідань районної державної адміністрації за адресою:   с-ще. Оржиця, вул. Центральна,24.

Додатково повідомляємо, що по завершенні зустрічей  з представниками місцевої влади та аграріями, у бюро правової допомоги за адресою: с-ще Козельщина, вул. Остроградського, 75/15 та с-ще Оржиця, вул. Центральна, 22,  фахівці системи БВПД та органів юстиції області надаватимуть консультації громадянам.

Запрошуємо жителів Козельщини та Оржиці отримати фахові юридичні консультації.

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.01.2018):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)