Як отримати правову допомогу на Полтавщині не виходячи з дому

Деталі

89496238 2648678915229756 1095372967224803328 o

Клієнти системи БПД до 23 березня 2020 року мали змогу відвідати центри та бюро правової допомоги. Проте, у зв’язку із погіршенням ситуації, пов’язаної із поширенням коронавірусної інфекції, з 23 березня і до закінчення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги. У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно.

«У такий нелегкий для громадян час, слід памʼятати, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави. Система БПД працює у дистанційному режимі, для того, щоб громадяни мали можливість отримати достовірну правову інформацію та правовий захист. Фахівці системи консультують громадян і допомагають вирішити правові питання», – запевнив очільник системи безоплатної правової допомоги Полтавщини Олександр Черчатий.

        Він повідомив, що громадяни можуть зателефонувати за єдиним номером системи БПД 0 800 213 103.

Поставити запитання громадяни можуть в месенджер фейсбук-сторінок системи БПД

Сторінка Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області https://www.facebook.com/poltava.legalaid/

Сторінка Полтавського місцевого центру з надання БВПД https://ru-ru.facebook.com/2poltavalegalaid

Сторінка Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД https://www.facebook.com/kremenchyk.centr/

Сторінка Лубенського місцевого центру з надання БВПД https://ru-ru.facebook.com/lubnybpd/

    Отримати відповідь на правові питання також можна написавши на електронну пошту найближчого центру.

Електронна адреса Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна адреса Полтавського місцевого центру з наданя БВПД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна адреса Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна адреса Лубенського місцевого центру з надання БВПД Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інформація про контактні телефони місцевих центрів та бюро правової допомоги Полтавської області знаходиться тут.

Громадяни, які не мають доступу до цих засобів комунікації, можуть залишити звернення у відповідних скриньках для звернень громадян, які розміщені у зручному місці біля входу до місцевих центрів  та бюро правової допомоги.

photo 2020 03 20 15 42 26

 

mascn25

 

image2

gp25