Архів новин  

Червень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Слухачам обласного радіо «Лтава» розповіли про результати та перспективи роботи системи БВПД Полтавської області

Деталі

budni12

 У черговому радіо ефірі передачі «Будні» представники системи безоплатної правової допомоги Полтавщини розповіли слухачам обласного радіо про підсумки роботи Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД у Полтавській області за І півріччя 2017 року, звернули увагу громадян на те, як вони можуть скористатися послугами центрів та бюро правової допомоги задля захисту своїх прав, як у кримінальному, так і адміністративному та цивільному процесах, можливості правового інформування під час правопросвітницьких заходів.

 

Юлія Козаченко, заступник начальника відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області розповіла слухачам про роль системи безоплатної правової допомоги у захисті прав громадян, зокрема, у випадках їх затримання. Зупинилася на основних аспектах негайного інформування уповноваженими службовими особами, що здійснили затримання Регіонального центру, розповіла як на практиці відбувається інформування центрів про факти затримання осіб, акцентувала на можливостях родичів інформувати про випадки затримання своїх рідних та  зазначила на тому, якою інформацією вони мають володіти для призначення адвоката. Крім того, фахівець Регіонального центру навела кількісні показники діяльності Регіонального центру щодо захисту прав клієнтів.

Директори Першого та Другого полтавських місцевих центрів з надання БВПД Ігор Рибас та Людмила Бубир розповіли про те, скільки громадян звернулося до фахівців системи у м. Полтаві, з якими питаннями найчастіше звертаються клієнти, навели приклади позитивного вирішення справ як адвокатами, які співпрацюють із системою, так і фахівцями системи БВПД.

«До вересня 2016 року працівники місцевих центрів надавали лише безоплатну первинну правову допомогу, що передбачає надання консультацій, роз’яснень та складання документів не процесуального характеру. Разом і з відкриттям бюро вступили в дію нові положення про місцеві центри, де було передбачено надання БВПД працівниками місцевих центрів і відповідно бюро правової допомоги. Лише за цей період в межах Полтавської області місцевими центрами видано 564 накази на представництво. Тобто громадяни отримали представника з числа працівників центру» - повідомила Людмила Бубир, директор Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД.

Окремо представники системи БВПД зупинилися на правопросвітницькій діяльності та навели приклади такої роботи місцевими центрами та бюро правової допомоги.

«З метою підвищення правової свідомості та культури громадян місцевими центрами здійснюється правопросвітницька робота, яка включає в себе проведення різноманітних комунікативних заходів у вигляді семінарів, круглих столів, лекцій, тренінгів тощо. Також у ЗМІ розміщуються матеріали правового характеру» - поінформував Ігор Рибас, директор Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД.

 «Пріоритетами у роботі системи БВПД Полтавщини є проведення роботи щодо посилення правової спроможності територіальних громад шляхом проведення комунікативних заходів, налагодження партнерських зв’язків під час робочих зустрічей, надання безоплатної правової допомоги під час роботи мобільних та дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги на базі сільських рад, бібліотечних закладів» - повідомила Юлія Козаченко.

 Крім того, фахівець Регіонального центру наголосила на проведенні широкої правоосвітньої роботи для різних цільових аудиторій щодо роз’яснення прав громадян та можливостей їх захисту насамперед через мережу центрів з надання безоплатної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Нагадуємо, що реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, який працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40. Тел. 56-26-66.

Перший полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:м. Полтава, вул. Міщенка, 2, тел. (0532) 50-27-22.   

Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою:м. Полтава, вул. Європейська, 37/40, тел. (0532) 56-02-88. 

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги, цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.01.2018):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)