Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

   

Робочі візити до поліцейських відділків Полтави

Деталі

PC180004

20 лютого минулого року спільним наказом Міністерства юстиції України та Міністерства внутрішніх справ України затверджено Порядок розміщення друкованої продукції з інформацією про права осіб на захист та безоплатну вторинну правову допомогу в органах і підрозділах Національної поліції України.

З метою запобігання, виявлення та недопущення фактів порушення права осіб, затриманих за підозрою у вчиненні злочину, на захист та дотримання гарантій адвокатської діяльності, упродовж вересня-жовтня 2018 року представниками Регіонального та Місцевих центрів у приміщеннях органів поліції області було здійснено заходи до втілення у практичну діяльність вищевказаних вимог наказу.

У грудні цього року питання щодо наявності розміщеної в органах та підрозділах поліції друкованої продукції та її стану було вивчено на місцях.

PC180009

18 грудня начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру Людмила Армеєва разом із поліцейським омбудсменом Сергієм Конощуком з такою метою відвідали підрозділи поліції міста Полтави, де пересвідчилися у наявності плакатів та наліпок з відповідною інформацією про права громадян на безоплатну правову допомогу.

PC180002

Візити засвідчили доступність необхідної інформації у всіх відділках поліції.

Нагадуємо, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40.

Також цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103 для надання роз’яснень законодавства. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Нагадуємо, що отримати фахову юридичну допомогу громадини можуть звернувшись до фахівців системи безоплатної правової допомоги.

Полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40 (0532) 56 -02-88.

Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 54, тел. (05366) 3-00-38.

Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17, тел. (05361) 77-479.