Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Регіональний центр та Полтавська обласна організація профспілки працівників державних установ України об’єднали зусилля для захисту трудових прав

Деталі

DSCN9668

11 грудня 2019 року Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та Полтавська обласна організація профспілок працівників державних установ України підписали Меморандум про співпрацю, який має на меті забезпечити доступ громадян до якісної та своєчасної правової допомоги, належний захист їх прав на працю та соціальне забезпечення.

Документ своїми підписами закріпили очільник системи БПД області Олександр Черчатий та голова Полтавського обласного відділення Ірина Богуш.

Підписуючи Меморандум, голова Полтавської обласної організації Ірина Богуш резюмувала, що спільне завдання сторін – це захист соціально-економічних і правових інтересів громадян, в першу чергу працюючих. Вона висловила впевненість, що співпраця невдовзі обов’язково принесе свої позитивні плоди, адже Організація та Регіональний центр мають спільні завдання, спрямовані на недопущенні порушень прав і свобод людини.DSCN9595

«За захистом трудових прав звертаються 6 % клієнтів системи безоплатної правової допомоги. Дуже часто з юридичними питаннями люди звертаються також до профспілок, тому консолідація зусиль структур забезпечить захист прав трудових прав громадян»,- додав Олександр Черчатий.DSCN9618

За його словами така співпраця більш ніж потрібна у зв’язку з прийняттям нового Трудового кодексу України, адже відповідно до доручення Президента, Кабінет Міністрів має до 31 грудня цього року розробити та внести на розгляд Верховної Ради проєкт Трудового кодексу, який має сприяти лібералізації трудових відносин та наблизити законодавство про працю до сучасних вимог,тому може виникнути багато питань у галузі трудового законодавства.

DSCN9587

Задля ефективної реалізації Меморандуму Сторони здійснюватимуть співпрацю щодо налагодження взаємодії між Полтавською обласною організацією профспілки працівників державних установ України та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, представниками місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою вжиття спільних заходів для забезпечення надання безоплатної правової допомоги мешканцям Полтавської області; організації та проведення спільних заходів; розроблення та реалізація спільних проектів та /або програм, спрямованих на утвердження верховенства права та посилення гарантів прав і свобод мешканцям Полтавської області; тощо.

DSCN9656

Нагадуємо, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40.

Також цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103 для надання роз’яснень законодавства. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.