Архів новин  

Червень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   

Мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги буде працювати у Зінькові

Деталі

anons0709

07 вересня 2017 року, з метою убезпечення громадян від агрорейдерства, інформування про можливості  захисту їх земельних прав, у м. Зіньків буде здійснено виїзд мобільної групи у складі фахівців системи безоплатної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Під час виїзду, на базі Зіньківського бюро правової допомогиза адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, юристи будуть надавати безоплатні юридичні консультації представникам аграрного бізнесу, органів місцевого самоврядування та іншим громадянам  щодо захисту  земельних прав.

 Вже традиційно  у рамках роботи мобільної групи о 10.00. у приміщенні  сесійної  зали Зіньківської  районної ради за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 40, відбудеться робоча зустріч керівництва району, голів сільських, селищних рад та представників аграрного сектору з фахівцями системи безоплатної правової допомоги Полтавщини та органів юстиції області.

Під час спілкування присутніх поінформують щодо особливостей  безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, способів захисту земельних прав, особливостей  спадкування нерухомого майна, роботу комісії з розгляду скарг на дії чи бездіяльність державного реєстратора, земельних спорів, які вирішуються в судовому порядку, розкажуть представникам району про правові послуги системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції області  тощо. 

Запрошуємо жителів Зіньківщини скористатися своїм правом на безоплатну правову допомогу!

Довідково. Мобільні точки доступу до правової допомоги – це  пункти доступу громадян до безоплатної правової допомоги, де фахівці системи БВПД  спільно з представниками органів юстиції надають консультації громадянам  щодо земельних прав, механізмів їх реалізації, захисту та  діє відповідно до затвердженого графіку. Тобто будь-хто з громадян може звернутися у визначений у графіку час, місце та отримати  кваліфіковану безоплатну юридичну консультацію. 

Додатково повідомляємо, що реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть звернувшись до Зіньківського   бюро правової допомоги  розміщене за адресою: м.Зіньків, вул. Воздвиженська, 64, тел. (05353)3-34-74

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.01.2018):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)