Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Контроль за інформуванням про затримання осіб – запорука якісної та своєчасної правової допомоги

Деталі

DSCN0085

Право затриманих осіб на безоплатну правову допомогу закріплено у Конституції України та Законі України «Про безоплатну правову допомогу».

Механізм співпраці правоохоронних органів та Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги щодо дотримання права затриманої особи на правничу допомогу, гарантовану державою, визначено Порядком інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року № 1363 (зі змінами).

Проведення щоквартальних взаємозвірок даних про затриманих осіб між правоохоронцями міста Полтави та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області вже стало доброю традицією.DSCN0064

Тож представники підрозділів поліції міста Віталій Кривчун, Світлана Пасічниченко, Олександр Грек, Олександр Міщенко та Ірина Фесенко розпочали новий рік з візиту 3 січня до Регіонального центру для чергової взаємозвірки даних, яку проводила очільниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Армеєва. На заході також був присутнім і поліцейський омбудсмен Сергій Конощук.DSCN0082

Також у ході зустрічі сторони обговорили механізми удосконалення подальшої співпраці з питань захисту прав затриманих осіб, координації зусиль щодо недопущення порушень у цій сфері працівниками поліції, обміну інформацією із вказаних питань.DSCN0063

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40.

Отримати фахову правову допомогу громадяни можуть звернувшись до відповідних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40, тел. (0532) 56-02-88.

Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Небесної Сотні, 54, тел. (05366) 3-00-38.

Лубенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17, тел. (05361) 77-479.

Цілодобовофункціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги –0800213103.Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.