Архів новин  

Жовтень 2018
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

Черговий етап з конкурсного відбору адвокатів

Деталі

IMG 20171228 151429

28 грудня у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області відбулося засідання конкурсної комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

          Участь у засіданні взяли голова комісії директор Регіонального центру  з надання БВПД у Полтавській області Олександр Черчатий, члени  комісії: перший  заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак, заступник голови Полтавського окружного адміністративного суду голова Людмила Єресько, голова ради адвокатів Полтавської області Володимир Скукіс,  кандидат юридичних наук, заступник директора Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого,  адвокат Олександр Лемешко,  адвокат Олексій Козленко, директор Другого Полтавського МЦ з надання БВПД Людмила Бубир та головний спеціаліст відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області, секретар конкурсної комісії  Дарина Бурба.

 «Аналізуючи кількість поданих адвокатами документів, можна відзначити їх активність, адже на конкурс подали документи 93 адвокати з Полтавщини, що говорить про бажання та зацікавленість співпрацювати з системою БПД області. Для нас дуже важливим є такий підхід адвокатів до участі у конкурсі, адже значна  кількість претендентів дозволить обрати кращих з кращих  аби  забезпечити громадян якісними правовими послугами у регіоні» - зазначив Олександр Черчатий, звертаючись до членів конкурсної комісії.IMG 20171228 151859

 Під час засідання члени комісії розглянули подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».

          Крім того, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Ігор Клименко розповів про  особливості кожного етапу конкурсу відповідно до Порядку та умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1362.  Обов’язковими умовами проведення конкурсу є дотримання принципів відкритості, прозорості, запобігання виникненню конфлікту інтересів під час його проведення, захисту персональних даних та  конфіденційності результатів оцінювання адвокатів.IMG 20171228 154637

Нагадуємо, конкурс з відбору адвокатів оголошений відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги»  та проводиться з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року.

 З моменту оголошення конкурсу адвокати, які виявили бажання взяти участь у конкурсі зареєструвалися на  відповідній веб-сторінці з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно. Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включноадвокати, які успішно пройшли реєстрацію та дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги»,ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінювалися автоматично.  Це випробування пройшли понад 80 адвокатів з Полтавщини.

 Далі, впродовж 9 – 12 січня 2018 року(конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) адвокати, які пройшли  відповідний відбір і рекомендовані комісією,  мають пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області працює за адресою: м. Полтава, вул. Європейська (Фрунзе), 37/40.

Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги, цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

   

Безоплатна правова допомога

   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам