Архів новин  

Вересень 2017
По Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
   
   
   

Найближчі бюро правової допомоги (щоб знайти на карті натисніть на бюро)  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Міністерство юстиції України
   

aWVL2T4IAw01111

   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   

Комунікуємо з органами пробації

Деталі

19.09.2017distanciiniipynktkozelchina

19 вересня 2017 року в Козельщинському районному секторі відбулася робоча зустріч заступника начальника Козельщинського бюро правоої допомоги Аліни Литовченко та в.о. начальника Козельщинського районного сектору пробації Ірини Жадан.

         В ході зустрічі сторони обговорили питання функціонування дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на базі Козельщинського районного сектору. Також цього дня був затверджений графік доступу громадян до безоплатної правої допомоги в приміщенні  Козельщинського районного сектору на 2017-2018 роки. Прийом буде здійснюватися в останню середу місяця відповідно до затвердженого графіку за адресою: с-ще. Козельщина, вул. Остроградського, 117. Дистанційний пункт надасть додаткові можливості для доступу до безоплатної правової допомоги громадянам, які перебувають на обліку в Козельщинському районному секторі.

Детальніше...

Аграріям Семенівщини - про захист земельних прав

Деталі

20092017semenivkamobgrypa2

В рамках проведення  антирейдерської кампанії Міністерства юстиції України, спрямованої  на підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів про способи захисту їх майнових справ та надання їм правової допомоги, 20 вересня 2017 року у Семенівській районній державній адміністрації працював виїзний мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

У заході взяли участь перший заступник голови Семенівської районної державної адміністрації Микола Недюха, в.о. директора Кременчуцькогоо місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Пушкаревська, провідний спеціаліст управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Наталія Кваша, приватний нотаріус Неля Трембач, заступник начальника Семенівського бюро правової допомоги Микола Зайченко, провідний спеціаліст відділу Держгеокадастру Юлія Мокляк, голови сільських рад, представники агропромислових підприємств Семенівського району.

Детальніше...

У Полтаві обговорили стан захисту прав аграріїв від рейдерських захоплень

Деталі

schtab

20 вересня 2017 року у Полтавській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів,   в якому взяв участь  перший заступник директора Регіонального цен6тру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Лахижа. У заході взяли участь члени штабу, представники громадськості, засобів масової інформації. 

Детальніше...

«НІ!» рейдерському захопленню сказали в Котельві

Деталі

19092017semynar

19 вересня 2017 року в рамках проекту «Я маю право» та з метою інформування представників аграрного сектору щодо забезпечення захисту їх прав від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю,  у Котелевській районній державній адміністрації працював виїзний мобільний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Участь у роботі мобільного пункту взяли керівник апарату райдержадміністрації Олександра Бойко, директор Першого полтавського місцевого центру з надання БВПД Ігор Рибас, начальник Котелевського бюро правової допомоги Ольга Саєнко, приватний нотаріус Котелевського районного нотаріального округу Віталій Ковпак, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації ГТУЮ у Полтавській області Юлія Білогурова, голови та секретарі селищної та сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, державні реєстратори прав на нерухоме майно, представники громадськості тощо.

Детальніше...

В Диканському районі працюватиме мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

1678 1

21 вересня 2017 року відповідно до графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги відбудеться виїзний прийом громадян з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

О 10.00. мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги за участю фахівців Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги розпочне свою роботу за адресою: вул. Юрія Кононенка, 31, с. Великі Будища Диканського району Полтавської області (приміщення сільської ради).

Детальніше...

   

Безоплатна правова допомога

   
   

peremishcheni

   

   

   

   

ban

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 24.02.2017, відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017):

для всіх версій Excel


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД Save

 (у редакції наказу Мін’юсту від 13 лютого 2017 року № 357/5)